Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Podwiesie stalowe podsufitowe

Podwiesie mocowane do naprzeciwległych ścian, to idealny wybór dla gabinetów które chcą oszczędzić miejsce na podłodze. Sprawdź szczegółowy opis aby dowiedzieć się ważnych informacji przed zamówieniem.

Zobacz więcej
2 500,00 zł (brutto)
kupiono: 371
Długość
  • Do 3 metrów
  • Od 3 do 4 metrów
  • od 4 do 6 metrów
Kolor lakieru podwiesia
  • Niebieski
  • Biały
  • Szary
  • Zielony
Realizacja 2-7 dni
Numer:
SI312do3
GTIN:
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione2
Opis

Podwiesie jest mocowane do dwóch, naprzeciwległych ścian (zalecamy montaż podwiesia na ścianach nośnych, wykluczony jest montaż na ścianach działowych z płyty gipsowo-kartonowej, oraz wykluczony jest montaż nad oknami, po więcej informacji prosimy o kontakt). Podwiesie zawiera dwa haki, krętlik oraz 4 karabińczyki. Klient może zamówić dodatkowe haki klamrowe co zalecamy głównie przy podwiesiach powyżej 5 metrów. Do tego rodzaju podwiesia nie mogą zostać zamontowane belki rozbudowujące.

Dodatkowo do podwiesia można zakupić naszą nowość, hak premium dla cichej i płynnej pracy sprzętów do terapii Integracji Sensorycznej. Wkładki z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego spowodowały wyeliminowanie wszystkich nieprzyjemnych dźwięków, które mogą powstawać przy użytkowaniu zwykłego haka (tarcia metalu, hak - karabińczyk). Dodatkowo ruch jest dużo płynniejszy, brak przeskoków. 

Zalecane jest, aby montaż podwiesia wykonywali pracownicy firmy Empis (usługa dodatkowo płatna - cennik: zakładka kontakt - montaż).

Składając zamówienie prosimy o wykonanie jak najbardziej dokładnego pomiaru odległości między ścianami na których zostanie zamontowane podwiesie. Prosimy pamiętać aby pomiaru dokonać na pewnej wysokości, najlepiej około 2 metrów. Pozyskany wymiar prosimy wpisać w komentarzu do zamówienia.

Standardowo podwiesie montowane jest na wysokości około 2,30 m. W sytuacji gdy nie pozwala na to wysokość pomieszczenia, zainstalowane oświetlenie lub inne czynniki, podwiesie montowane jest niżej. Należy pamiętać, że zawsze musimy odsunąć się minimum 10-15 cm od sufitu do górnej krawędzi wspornika montowanego do ściany (patrz rysunek niżej). Jeżeli klient chce mieć zamontowane podwiesie na innej wysokości prosimy o wskazanie tej informacji w komentarzu do zamówienia. Sprzęt firmy EMPIS produkowany jest tak aby była możliwość regulacji wysokości zawieszenia sprzętu (nie odpowiadamy za możliwość podwieszenia produktów innych producentów), stąd montując podwiesie możemy je zamontować na wysokości gdzie dolna krawędź wspornika montowanego do ściany będzie na wysokości 210 cm. Podwiesie możemy zamontować zawsze jeszcze niżej (np. gdy pomieszczenie jest niższe niż standardowe 250 cm) ale wówczas niektóre sprzęty SI wymagają wyprodukowania na specjalne zamówienie tak aby była możliwość w pełni ich wykorzystania (w takim przypadku prosimy o taką informację przy składaniu zamówienia). 

Składając zamówienie prosimy o zrobienie kilku zdjęć pomieszczenia w którym będzie montowane podwiesie. Zdjęcia prosimy przesłać na adres sklepempis@wp.pl bądź do opiekuna zamówienia.

Po otrzymaniu wszystkich informacji od Państwa, zostanie wykonana wizualizacja i dopiero po zaakceptowaniu wizualizacji przystępujemy do realizacji produkcji zamówionego podwiesia. Czas produkcji to kilka dni roboczych. Szybkość realizacji zamówienia w dużej mierze zależy od czasu w jakim otrzymamy wszystkie informacje umożliwiające rozpoczęcie produkcji.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Integracją Sensoryczną i wyposażasz swoją pierwszą salę to gorąco polecamy artykuł Pana Zbigniewa Przyrowskiego, największego autorytetu w dziedzinie SI w Polsce na temat tego jak powinna wyglądać sala do SI. Artykuł dostępny na portali o Integracji Sensorycznej

Przy wysyłce kurierem i montażu własnym należy dokupić zależnie od ścian 1-2 kotw chemicznych, montażowych - https://empis.pl/strona-glowna/10058-kotwa-chemiczna-monta%C5%BCowa.html

KOLORY JAKIE UŻYWAMY DO LAKIEROWANIA PODWIESI:

9003 – biały połysk

5010 – niebieski połysk

7046 – szary połysk

6018 – zielony połysk

Zobacz jak może wyglądać Twoja sal z tym podwiesiem:

Szczegóły produktu
SI312do3

Specyficzne kody

ean13
5904474217887
Realizacje Sal SI
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Indeks: SI303
139,00 zł (brutto)
Krętlik - specjalnie zaprojektowany przez konstruktora i wyprodukowany na potrzeby terapii SI. Umożliwia cichy i płynny obrót 360 stopni każdego ze sprzętu SI . Dzięki krętlikowi terapeuta ma możliwośc lepszego...
Indeks: SI313
6 699,00 zł (brutto)
Estetyczne podwiesie drewniane, wolnostojące. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podwiesi stalowych. Daje większe możliwości terapii Integracji Sensorycznej. Istnieje możliwość dostosowania długości podwiesia,...
Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy
Obniżka! -300,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI314
3 600,00 zł (brutto)3 900,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Razem z podwiesiem otrzymają Państwo zestaw akcesoriów: - 1 x Belki rozbudowujące - 1 x specjalny łożyskowy krętlik (niezbędny do prawidłowej pracy sprzętu SI) - 1 x hak klamrowy - 4 x karabińczyk - 2 x przedłużka 50...
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się