Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pozostałe

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 114 pozycji

Sala Doświadczania Świata – Akcesoria

Kategoria obejmuje wszystkie produkty, bez których nasza Sala Doświadczania Świata byłaby jedynie świecącym pokojem. Zabawki sensoryczne i inne akcesoria mogą być zabrane i wykorzystane poza salą, przenosząc element terapeutyczny do naszych domów. Przedmioty te w pełni odpowiadają Metodzie Snoezelen emitując światło i dźwięki. Praktycznie wszystkie towary mają fakturę i formę wzbudzającą ciekawość i chęć wzięcia do rąk angażując i polepszając zdolności manualne oraz koordynację ruchową (mała motoryka). Towary znajdujące się w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się duża trwałością.

Producenci wiedząc, że ich produkty używane są w specjalnych warunkach wykonali je z materiałów nietoksycznych, należy jednak pamiętać, że przedmioty posiadające drobne elementy powinny być indywidualnie dobrane do wieku, a używanie ich powinno odbywać się pod okiem opiekuna w celu zminimalizowania ryzyka połknięcia lub zadławienia.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się