Akcesoria do metody Snoezelen, wyposażenie sal doświadczania świata - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Pozostałe

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Pozostałe

Pozostałe 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 110 elementów

Sala Doświadczania Świata – Akcesoria

Kategoria obejmuje wszystkie produkty, bez których nasza Sala Doświadczania Świata byłaby jedynie świecącym pokojem. Zabawki sensoryczne i inne akcesoria mogą być zabrane i wykorzystane poza salą, przenosząc element terapeutyczny do naszych domów. Przedmioty te w pełni odpowiadają Metodzie Snoezelen emitując światło i dźwięki. Praktycznie wszystkie towary mają fakturę i formę wzbudzającą ciekawość i chęć wzięcia do rąk angażując i polepszając zdolności manualne oraz koordynację ruchową (mała motoryka). Towary znajdujące się w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się duża trwałością.

Producenci wiedząc, że ich produkty używane są w specjalnych warunkach wykonali je z materiałów nietoksycznych, należy jednak pamiętać, że przedmioty posiadające drobne elementy powinny być indywidualnie dobrane do wieku, a używanie ich powinno odbywać się pod okiem opiekuna w celu zminimalizowania ryzyka połknięcia lub zadławienia.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane