Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zmysły

 • Dotyk

  Dotyk

 • Węch

  Węch

  <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Nasza firma została dystrybutorem renomowanej Amerykańskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych olejków eterycznych dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.</span></p> <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Aromaterapia i olejki eteryczne nie są lekarstwem na choroby czy dolegliwości, ale mogą wspomagać zmniejszać objawy różnych dolegliwości.</span></p><p></p> <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Powszechnie wiadomo, że olejki eteryczne zmniejszają objawy, takie jak lęk, depresja, stres, bóle w tym bóle głowy, nudności, bezsenność i zmęczenie.</span></p><p></p> <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Przed użyciem lub zastosowaniem jakichkolwiek olejków eterycznych bardzo ważne jest, aby porozmawiać z wyszkolonym specjalistą (farmaceutą, lekarzem, pielęgniarką, terapeutą lub wyszkolonym aromaterapeutą) na temat olejków, które zamierzasz użyć. Profesjonalista wskaże, czy olej należy nakładać na skórę, gdzie należy go nakładać, w jakiej ilości, czy nie należy go nakładać, czy też najpierw trzeba go rozcieńczyć.</span></p><p></p> <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Zawsze zachowuj ostrożność podczas używania olejków eterycznych. Nie wszystkie olejki działają tak samo u wszystkich dzieci. Czasem mogą powodować niekorzystne skutki, szczególnie<span>  </span>gdy są stosowane jednocześnie z różnymi lekami.</span></p><p></p> <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Olejki eteryczne należy przechowywać z dala od od światła i ciepła. Powinny być przechowywane w szczelnych pojemnikach. </span></p><p></p> <p class="MsoNormal" style="text-align:justify;"><span style="font-size:12pt;line-height:115%;font-family:'Times New Roman', serif;">Aromoterapia nie jest terapią integracji sensorycznej ale może być stosowana jako forma wspomagająca terapię integracji sensorycznej.</span></p><p></p>
 • Wzrok

  Wzrok

 • Słuch

  Słuch

 • Równowaga

  Równowaga

Filtruj według
Obniżka! -20%
Oferta limitowana
Indeks: es977010
39,20 zł (brutto)49,00 zł
Najniższa cena: 49,00 zł -20%
Zestaw miękkich klocków sensorycznych, idealna zabawka dla rozwoju maluch. Każdy klocek to inny kolor, faktura, figura oraz cyfra. Klocki nie tylko zapewniają Doznań sensorycznych, rozwijają zdolności manualne, ale...
Pokazano 1-30 z 1754 pozycji

W naszej ofercie znajduje się liczna oferta produktów, dzięki którym dziecko może rozwijać się poprzez stymulację swoich zmysłów odpowiednimi zabawkami. Są to produkty, które angażują różne rodzaje zdolności młodego człowieka. Są to elementy pobudzające przede wszystkim zmysły:

 • słuchu,
 • węchu,
 • wzroku,
 • dotyku,
 • równowagi.

Propozycje zabawek

Wspierając rozwój dziecka poprzez uruchomienie poszczególnych jego zmysłów, przygotowaliśmy bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertę aż kilku tysięcy produktów. Zdecydowanie najwięcej z nich ma za zadanie bawić i rozwijać przez dotyk, a w drugiej kolejności także poprzez wzrok. Przykładowo możemy wśród proponowanych akcesoriów wskazać:

 • piłki,
 • markery zapachowe,
 • klepsydry,
 • zabawki z odgłosami zwierząt,
 • półkule sensoryczne.

Dzięki bardzo dużej ofercie produktów każdy rodzic znajdzie zabawkę idealną dla swojego dziecka. Ich uniwersalność sprawia, że można je stosować u dzieci w różnym wieku, od najmłodszych pociech do osób, które wkroczyły już na swoją drogę edukacyjną.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się