Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy firmą EMPIS

Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (2 zł za kilometr w jedną stronę) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy firmą EMPIS

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zabawki sensoryczne

Filtruj według
5,00 zł (brutto)
Kryształowa piłeczka jest wykonana z sprężystego tworzywa sztucznego dzięki czemu odbija się od powierzchni odskakując w różne strony. Zabawka może pomóc czy rozwijaniu zdolności motorycznych ręki, chwytania i ogólnej...
5,00 zł (brutto)
Dmuchaj, ćwicz i baw się! Dmuchawka logopedyczna to zabawka, która ułatwia prawidłowy rozwój mowy oraz poprawia koordynację i napięcie gałek ocznych.
Pokazano 1-18 z 432 pozycji

Zabawki Sensoryczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wielkie bogactwo zabawek sensorycznych, a więc takich które oddziałują na zmysły dzieci. Będą to więc zabawki z różnorodnymi fakturami i strukturami, zabawki dźwiękowe, zabawki świecące, zabawki zapachowe, czy równoważne.

Znajdziecie więc u nas wszelki klocki sensoryczne - takie które poza rozwijającą funkcją konstruowania budowli, dzięki swoim zróżnicowanym kształtom i fakturą będą dostarczyły dziecku dodatkowych bodźców. Gniotki i squeeze, które dzięki róznym rodzajom wypełnień i wypustek będą zachęcać do ściskania i doznawania wrażań sensorycznych zarówno dotykowych jak i wzrokowych. Przeróżne plazmy, masy czy piasek kinetyczny, które w niezwykły sposób pobudzają zmysł dotyku. Świecące piłeczki, lampki, klepsydry, które będą oddziaływały na wzork naszego dziecka, jak również w przypadku np klepsydr kropelkowych będą skupiać uwagę. Ścieżki sensoryczne które nie tylko będą pobudzały zmysł dotyku gdy będziemy przez nie przechodzić na boso, ale również zmysł równowagi. Czy wreszćie sensoryczne gry, jak pudełko zgadula, czy dotykowe memo, nieraz łączące tradycyjne zabawy z dodatkowymi doznaniami sensorycznymi - dotykowymi.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
99.4% kupujących poleca tego sprzedawcę
372 2 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 374 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 4.9
  • Koszt wysyłki 4.9
  • Obsługa kupującego 5
  • wszystko ok

  • Polecam

  • Rzetelność i profesjonalizm.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się