Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zabawki sensoryczne

Filtruj według
Indeks: ze0652
199,00 zł (brutto)
Sensoryczna pogoda to pomoc dydaktyczno-terapeutyczna, której celem jest rozwijanie umiejętności dotykowego rozpoznawania i różnicowania obiektów. Skład: 7 dużych drewnianych plansz, (na drewnianych planszach wypukłe...
Pokazano 1-18 z 690 pozycji

Zabawki Sensoryczne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wielkie bogactwo zabawek sensorycznych, a więc takich które oddziałują na zmysły dzieci. Będą to więc zabawki z różnorodnymi fakturami i strukturami, zabawki dźwiękowe, zabawki świecące, zabawki zapachowe, czy równoważne.

Znajdziecie więc u nas wszelki klocki sensoryczne - takie które poza rozwijającą funkcją konstruowania budowli, dzięki swoim zróżnicowanym kształtom i fakturą będą dostarczyły dziecku dodatkowych bodźców. Gniotki i squeeze, które dzięki róznym rodzajom wypełnień i wypustek będą zachęcać do ściskania i doznawania wrażań sensorycznych zarówno dotykowych jak i wzrokowych. Przeróżne plazmy, masy czy piasek kinetyczny, które w niezwykły sposób pobudzają zmysł dotyku. Świecące piłeczki, lampki, klepsydry, które będą oddziaływały na wzork naszego dziecka, jak również w przypadku np klepsydr kropelkowych będą skupiać uwagę. Ścieżki sensoryczne które nie tylko będą pobudzały zmysł dotyku gdy będziemy przez nie przechodzić na boso, ale również zmysł równowagi. Czy wreszćie sensoryczne gry, jak pudełko zgadula, czy dotykowe memo, nieraz łączące tradycyjne zabawy z dodatkowymi doznaniami sensorycznymi - dotykowymi.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się