Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0
Brak produktów

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Gniotki

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 363 pozycji

Oferujemy Państwu szeroki wybór gniotków, squeezów i innych pomocy do ściskania, które świetnie służą do terapii ręki, zachęcając do ćwiczeń swoją różnorodnością i ciekawymi efektami przy naciskaniu. Ściskacze mogą być również świetnymi zabawkami antystresowymi zarówno dla małych jak i dużych dzieci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!

Squeeze

w naszej ofercie znajdziecie oprócz najpopularniejszego standardowego squeeza - piłki w siatce / winogrona również wiele wariacji -> w różnych kolorach, z brokatem, świecących, dużych i małych, z kuleczkami w środki. Wybór jest naprawdę bardzo duży! A ponieważ dzieci lubią zmiany to warto się wyposażyć w wiele rodzajów gniotków!

Gniotki

Gniotek albo gnieciuch to zabawka która była znana jeszcze naszym rodzicom, ale ich wybór jeszcze nigdy nie był tak szeroki, wszelkie możliwe wzory, różne rodzaje wypełnień czy "dodatkowe efekty" jak wysuwany język, to wszystko sprawia że samemu chce się ściskać każdy z tych gniotków! Dla dzieci z trudnościami w motoryce małej taka dodatkowa motywacji do ćwiczeń jest bardzo ważna, dlatego gniotek to strzał w dziesiątkę!

Menu

    Ustawienia

    Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
    Nie znaleziono żadnych produktów.

    Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

    Zaloguj się