Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Tory, ścieżki, zestawy

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 164 pozycji

Ścieżka sensoryczna, tor równoważny czy też zestawy do ćwiczeń motorycznych (tor przeszkód) to bardzo ważny element każdego gabinetu do integracji sensorycznej, ale to także świetne wyposażenie pokoju każdego dziecka! Takie tory dostarczają wielu wrażeń sensorycznych z zakresu dotyku oraz równowagi, to także okazja do świetnej zabawy i rywalizacji pomiędzy dziećmi. To zabawki które dostarczają mnóstwo tak potrzebnego dzieciom ruchu.

Ścieżka sensoryczna to produkt który może być wykonany z różnych materiałów takich jak drewno, plastik czy guma. Najważniejsze jednak w każdej ścieżce jest aby dostarczała zróżnicowanych wrażeń sensorycznych, a więc aby jej struktury były różnorodne. W naszej ofercie zandziecie zarówno ścieżki sensoryczne produkowane przez naszą firmę z myślą o potrzebach sensorycznych dzieci i uwzględniające konsultacje ze specjalistami, jak również produkty globalnych marek, które zwykle są skierowane do bardziej uniwersalnego odbiorcy.

Tor równoważny można zbudować z wielu różnych elementów tak w domu jak i w gabinecie, najbardziej kreatywnii wykorzystać potrafią w tym celu każdy przedmiot w tym huśtawki które mają pod ręką. Warto jednak mieć też w swoim zasobie tory które są gotowymi ścieżkami. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnej wielkości torów które pozwolą na świetną zabawę równoważną młodszych i starszych dzieci. 

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się