Interaktywna sala TFH - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Interaktywna sala TFH

Interaktywna sala TFH

Sala Doświadczania Świata – Interaktywna TFH tylko u nas!

Kategoria Sala Doświadczania Świata – Interaktywna TFH zawiera w sobie najlepsze produkty renomowanej marki TFH, która jest niekwestionowanym liderem i działa na rynku światowym od 1983 roku. Empis jako wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce , gwarantuje że wszystkie produkty są najwyższej jakości i charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Są to między innymi, światłowodowy dywan, kaskada światłowodowa, panel świetlny i dźwiękowy, łóżko wodne, interaktywna kolumna i ściana bąbelkowa, aromatyzator. Uzupełnieniem kategorii są różnego rodzaju kontrolery dające pacjentom możliwość wchodzenia w interakcję z wieloma urządzeniami oraz projektory wyświetlające obrazy tworząc w ten sposób odpowiedni nastrój.

Sala Doświadczania Świata bardzo pomaga nie tylko osobom z niepełnosprawnością umysłową ale również pacjentom z niepełnosprawnością fizyczną, osobom z autyzmem, dzieciom z problemami wychowawczymi, starszym cierpiącym na demencję i cierpiącym na przewlekłe choroby somatyczne. Odpowiednio dobrane nieinwazyjne bodźce skutkują efektem relaksacji i aktywizacji u pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą jaki sprzęt wybrać, pomogą stworzyć piękną Salę Doświadczania Świata.

Interaktywna sala TFH 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 45 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane