Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0
Filtruj według
Filtruj według
Wiek dziecka
Dostępność
Cena
 • 74,00 zł - 6 686,00 zł

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Interaktywna sala TFH

 • Światłowody TFH

  Światłowody TFH

  <p>Kupując jedno źródło światła możesz wymiennie stosować kilka różnych, dostępnych w tej kategorii światłowodów. Możesz również kupić zestaw czyli kaskadę światłowodową, która zawiera zarówno źródło światła jak i światłowody. Kaskady Światłowodowe tfh, jak wszystkie produkty tej marki są produktem wytwarzanym w Wielkiej Brytanii.</p>
 • Pozostałe urządzenia interaktywne

  Pozostałe urządzenia interaktywne

  <p>W tej kategorii znajdują się wszystkie urządzenia poza światłowodami, które współpracują z kontrolerami z kategorii kontrolery MSE</p>
 • Kontrolery MSE

  Kontrolery MSE

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 31 pozycji

Sala Doświadczania Świata – Interaktywna TFH tylko u nas!

Sala Doświadczania Świata – Interaktywna TFH zawiera w sobie najlepsze produkty renomowanej marki TFH, która jest niekwestionowanym liderem i działa na rynku światowym od 1983 roku. Empis jako wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce, gwarantuje że wszystkie produkty są najwyższej jakości i charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Są to między innymi, światłowodowy dywan, kaskada światłowodowa, interaktywna kolumna czy ściana bąbelkowa. Uzupełnieniem kategorii są różnego rodzaju kontrolery dające dzieciom możliwość wchodzenia w interakcję z wieloma urządzeniami. Jednym kontrolerem możesz sterować wszystkimi urządzeniami w pomieszczeniu. Kontrolery są dedykowane dla dzieci co sprawia, że są łatwe w użtykowaniu i bezpieczne. Produkty można również kontrolować za pomocą bezpłatnej aplikacji dzięki specjalnemy przekaźnikowi bluetooth.

Sala Doświadczania Świata bardzo pomaga nie tylko osobom z niepełnosprawnością umysłową ale również pacjentom z niepełnosprawnością fizyczną, osobom z autyzmem, dzieciom z problemami wychowawczymi, starszym cierpiącym na demencję i cierpiącym na przewlekłe choroby somatyczne. Odpowiednio dobrane nieinwazyjne bodźce skutkują efektem relaksacji i aktywizacji u pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą jaki sprzęt wybrać, pomogą stworzyć piękną Salę Doświadczania Świata.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się