Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Interaktywna sala TFH

 • Światłowody TFH

  Światłowody TFH

  <p>Kupując jedno źródło światła możesz wymiennie stosować kilka różnych, dostępnych w tej kategorii światłowodów. Możesz również kupić zestaw czyli kaskadę światłowodową, która zawiera zarówno źródło światła jak i światłowody. Kaskady Światłowodowe tfh, jak wszystkie produkty tej marki są produktem wytwarzanym w Wielkiej Brytanii.</p>
 • Pozostałe urządzenia interaktywne

  Pozostałe urządzenia interaktywne

  <p>W tej kategorii znajdują się wszystkie urządzenia poza światłowodami, które współpracują z kontrolerami z kategorii kontrolery MSE</p>
 • Kontrolery MSE

  Kontrolery MSE

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 37 pozycji

Sala Doświadczania Świata – Interaktywna TFH tylko u nas!

Sala Doświadczania Świata – Interaktywna TFH zawiera w sobie najlepsze produkty renomowanej marki TFH, która jest niekwestionowanym liderem i działa na rynku światowym od 1983 roku. Empis jako wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce, gwarantuje że wszystkie produkty są najwyższej jakości i charakteryzują się bardzo dużą trwałością. Są to między innymi, światłowodowy dywan, kaskada światłowodowa, interaktywna kolumna czy ściana bąbelkowa. Uzupełnieniem kategorii są różnego rodzaju kontrolery dające dzieciom możliwość wchodzenia w interakcję z wieloma urządzeniami. Jednym kontrolerem możesz sterować wszystkimi urządzeniami w pomieszczeniu. Kontrolery są dedykowane dla dzieci co sprawia, że są łatwe w użtykowaniu i bezpieczne. Produkty można również kontrolować za pomocą bezpłatnej aplikacji dzięki specjalnemy przekaźnikowi bluetooth.

Sala Doświadczania Świata bardzo pomaga nie tylko osobom z niepełnosprawnością umysłową ale również pacjentom z niepełnosprawnością fizyczną, osobom z autyzmem, dzieciom z problemami wychowawczymi, starszym cierpiącym na demencję i cierpiącym na przewlekłe choroby somatyczne. Odpowiednio dobrane nieinwazyjne bodźce skutkują efektem relaksacji i aktywizacji u pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą jaki sprzęt wybrać, pomogą stworzyć piękną Salę Doświadczania Świata.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się