Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0
Filtruj według
Filtruj według
Wiek dziecka
Dostępność
Cena
 • 0,00 zł - 1 478,00 zł

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Mała motoryka, Terapia ręki

 • Gniotki

  Gniotki

  <p>Oferujemy Państwu szeroki wybór gniotków, squeezów i innych pomocy do ściskania, które świetnie służą do terapii ręki, zachęcając do ćwiczeń swoją różnorodnością i ciekawymi efektami przy naciskaniu. Ściskacze mogą być również świetnymi zabawkami antystresowymi zarówno dla małych jak i dużych dzieci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie!</p> <h2>Squeeze</h2> <p>w naszej ofercie znajdziecie oprócz najpopularniejszego standardowego squeeza - piłki w siatce / winogrona również wiele wariacji -&gt; w różnych kolorach, z brokatem, świecących, dużych i małych, z kuleczkami w środki. Wybór jest naprawdę bardzo duży! A ponieważ dzieci lubią zmiany to warto się wyposażyć w wiele rodzajów gniotków!</p> <h2>Gniotki</h2> <p>Gniotek albo gnieciuch to zabawka która była znana jeszcze naszym rodzicom, ale ich wybór jeszcze nigdy nie był tak szeroki, wszelkie możliwe wzory, różne rodzaje wypełnień czy "dodatkowe efekty" jak wysuwany język, to wszystko sprawia że samemu chce się ściskać każdy z tych gniotków! Dla dzieci z trudnościami w motoryce małej taka dodatkowa motywacji do ćwiczeń jest bardzo ważna, dlatego gniotek to strzał w dziesiątkę!</p>
 • Plazmy

  Plazmy

  <p>Plazmy, inaczej gluty albo slimy to specyficzny rodzaj mas, które przelewają się przez palce, łatwo się je ugniata, można w nich schować jakieś skarby, które potem należy odszukać. Zabawka dostarcza nie tylko świetnej zabawy, ale również unikalne doznania sensoryczne dotykowe i wzrokowe, a również w niektórych przypadkach węchowe. Polecamy dobrać wiele różnych plazm, żeby dostarczyć więcej różnych doznań.</p>
 • Piaski i inne masy

  Piaski i inne masy

 • Nakładki na ołówek/długopis

  Nakładki na ołówek/długopis

 • Pomoce Montessori

  Pomoce Montessori

  <h2>Pomoce Montessori</h2> <p>Zabawki i pomoce Montessori zachęcają dziecko do aktywności, ćwiczenia motoryki czy kreatywnego myślenia – nie wykonują niczego za dziecko. Wszystkie sprzedawane pomoce posiadają niezbędne certyfikaty spełniające normy UE. Większość przez nas oferowanych produktów to najwyższej jakości narzędzia z renomowanej firmy z Włoch, która słynie na całym świecie z produkcji <strong>pomocy Montessori</strong>.</p> <p>Nasze produkty pozwolą na kompletne wyposażenie szkół, przedszkoli i innych ośrodków edukacyjnych, które w swoim programie uwzględniają metodę opracowaną przez Marię Montessori.</p> <h2>Pomoce edukacyjne w metodzie Montessori</h2> <p>Pomoce edukacyjne służą w rozwoju tzw. małej motoryki. Rozumie się przez nią zdolności w zakresie ewolucji umiejętności manualnych oraz chwytu. Jest to więc rysowanie, lepienie z plasteliny, chwytanie przedmiotów, ale także zdobywanie umiejętności w zakresie używania przedmiotów – zawiązywanie butów czy zapinanie guzików.</p> <p><strong>Pomoce</strong> edukacyjne w metodzie <strong>Montessori</strong> wspomagają wykształcanie się sterowności i swobodnego, precyzyjnego ruchu.</p> <h2>Pomoce dydaktyczne Montessori – nauka poprzez zabawę  </h2> <p><span>Jak dbać o prawidłowy rozwój dziecka i jednocześnie nie zniechęcić go ćwiczeniami? Trzeba połączyć w parę naukę i zabawę! <strong>Pomoce</strong> dydaktyczne <strong>Montessori</strong> zostały opracowane według pomysłu, w myśl którego dąży się do uwolnienia potencjału dziecka we wszystkich możliwych sferach życia. A to dzięki przedmiotom, które sprawiają dzieciom przyjemność i stymulują ich zmysły.</span></p>
 • Konstruowanie

  Konstruowanie

 • Piłki.

  Piłki.

 • Rysowanie, malowanie

  Rysowanie, malowanie

 • Stemple, naklejki

  Stemple, naklejki

 • Wędkowanie, łowienie

  Wędkowanie, łowienie

 • Nagrody dla dzieci

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 964 pozycji

Oferujemy liczne akcesoria, w tym gniotki, plazmy czy nakładki na ołówek wykorzystywane do terapii ręki, w trakcie której można kształtować zdolności manualne. Są to akcesoria, które mogą pełnić podwójną funkcję - z jednej strony wspomagać rozwój dziecka, a z drugiej dawać rozrywkę, dzięki czemu dzieci będą z niej chętnie korzystać. 

Terapia ręki pozwala także rozładować stres, który może występować podczas wielu nowych sytuacji w życiu Państwa pociech.
Zaletą gniotków i niektórych mas jest także ich uniwersalność stosowania – można je wykorzystywać w różnorodnych miejscach, w tym również w wolnych chwilach pomiędzy innymi zajęciami, a także łatwo schować w kieszeni czy plecaku. Stosowanie akcesoriów do terapii ręki pozwoli również na rozwijanie wielu innych zmysłów, w tym chociażby zdolności komunikacyjnych wykorzystującego je dziecka. Sprawdźcie sami! 

Podczas problemów z małą motoryką dziecka, wykorzystywane są liczne sposoby, które można zastosować podczas terapii ręki. W celu poradzenia sobie z tym problemami wykorzystywane są liczne zabawki służące do konstruowania czy manipulowania. Mogą z nich korzystać mniejsze, a także nieco większe dzieci, które rozpoczęły już edukację. Wówczas osoby, które mają problemy z pisaniem, mogą korzystać z nakładek na ołówek czy długopis. Pomoże to im wypracować poprawne nawyki i ułatwi opanowanie podstaw edukacyjnych.

Inne akcesoria

Wśród pozostałych elementów oferty, dzięki którym możliwa jest terapia ręki, znajdują się chociażby pomoce Montessori. Dzięki ich użyciu można w skuteczny sposób połączyć naukę z zabawą i w ten sposób wspierać rozwój dziecka. Nasz asortyment przydatny w terapii ręki, czyli ćwiczeniu małej motoryki u najmłodszych, obejmuje znacznie więcej produktów, a są to również:

 • piłki,
 • bransoletki,
 • układanki,
 • nakładanki,
 • wiele innych przydatnych oraz ciekawych dla dzieci artykułów.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się