Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Logopedia

 • ARK

  ARK

  <p>Firma Empis jest dystrybutorem amerykańskiej firmy ARK. ARK jest wiodącym producentem innowacyjnych narzędzi terapeutycznych i produktów dla dzieci o specjalnych potrzebach. Stworzyli unikalną linię doustnych narzędzi motorycznych, środków wspomagających karmienie, picie, narzędzi do terapii mowy, narzędzi do pisania i wielu innych, wykonanych w USA. </p>
 • Chewigem

 • Pozostałe pomoce logopedyczne

  Pozostałe pomoce logopedyczne

  <h2>Pomoce dydaktyczne </h2> <p>W Empis stworzyliśmy treściwą i kompletną bazę pomocy dydaktycznej, która znajdzie zastosowanie podczas pracy logopedycznej. Korzystanie z ich funkcji może w znaczny sposób wpłynąć na leczenie zaburzeń mowy. Wraz z odpowiednią metodą, pozwolą one na polepszenie jakości komunikacji osoby z otoczeniem.</p> <p>W naszej ofercie znalazły się , kostki logopedyczne, dmuchajki, karty logopedyczne czy zestawy lateralizacji.</p> <h2>Autyzm – Pomoce dydaktyczne</h2> <p>Jedną z najczęstszych cech charakterystycznych u autystów są zaburzenia mowy i prawidłowej komunikacji z otoczeniem. Zajęcia logopedyczne mają za zadanie pomóc im we właściwym porozumiewaniu się z innymi. Pomoce dydaktyczne mogą ułatwić tę pracę. W Empis przedstawiamy bogatą ofertę narzędzi, które wzbogacą indywidualne terapie.</p>
Filtruj według
Pokazano 1-30 z 283 pozycji

Dostępne w naszym sklepie pomoce logopedyczne sprawdzą się do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju, jak i do wspierania rozwoju dzieci zdrowych. Zabawki logopedyczne w ciekawy i przyjemny sposób ułatwiają bowiem dziecku naukę poprawnego mówienia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowe zajęcia logopedyczne mogą być dla dzieci nieatrakcyjne, co zniechęci je do systematyczności. Dlatego nasze zabawki idealnie łączą naukę mowy z niesamowitą zabawą. Zadbaliśmy o to, by nasz asortyment był kolorowy oraz dostępny w wielu różnych kształtach – wszystko po to, by zachęcić pociechy do wykonywania ćwiczeń. Są to między innymi kolorowe tabliczki lustrzane, gryzaki na ołówki, dmuchajki, wodne gwizdki, bańki mydlane, konstrukcyjne słomki, styropianowe piłeczki, naszyjniki do żucia, kostki dźwiękowe, karty do nauki odpowiedniego układania aparatu mowy, tubki żuchwowe, wesołe masażery do twarzy i wiele więcej!

Produkty wykonane są z solidnych materiałów przeznaczonych do kontaktu z dziećmi.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się