Pomoce logopedyczne - gryzaki, karty, gry, gwizdki, zestawy - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Logopedia

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Logopedia

Logopedia 

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 100 elementów

Dostępne w naszym sklepie pomoce logopedyczne sprawdzą się do pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju, jak i do wspierania rozwoju dzieci zdrowych. Zabawki logopedyczne w ciekawy i przyjemny sposób ułatwiają bowiem dziecku naukę poprawnego mówienia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowe zajęcia logopedyczne mogą być dla dzieci nieatrakcyjne, co zniechęci je do systematyczności. Dlatego nasze zabawki idealnie łączą naukę mowy z niesamowitą zabawą. Zadbaliśmy o to, by nasz asortyment był kolorowy oraz dostępny w wielu różnych kształtach – wszystko po to, by zachęcić pociechy do wykonywania ćwiczeń. Są to między innymi kolorowe tabliczki lustrzane, gryzaki na ołówki, dmuchajki, wodne gwizdki, bańki mydlane, konstrukcyjne słomki, styropianowe piłeczki, naszyjniki do żucia, kostki dźwiękowe, karty do nauki odpowiedniego układania aparatu mowy, tubki żuchwowe, wesołe masażery do twarzy i wiele więcej!

Produkty wykonane są z solidnych materiałów przeznaczonych do kontaktu z dziećmi.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane