Książki i pomoce dydaktyczne - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Książki / pomoce dydaktyczne / multimedia

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Książki / pomoce dydaktyczne / multimedia 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 238 elementów

Wsparcie rozwoju dziecka – efektywne pomoce dydaktyczne

Jako opiekuni szukamy dla naszych dzieci najlepszych możliwości rozwoju, które będą w sposób bezpieczny i efektywny wspierały rozwój dziecka, jednocześnie nie nużąc malucha. To trudne zadanie – jednak dostępne są sprzęty i produkty, które mogą mu sprostać. Zapraszamy do wyboru produktów i pomocy dydaktycznych z oferty Empis. Dzięki nim dziecko będzie rozwijać się, uczyć i bawić jednocześnie.

Pomoce dydaktyczne dla bezpiecznego rozwoju

Pomoce i zabawki dydaktyczne to sprzęt, który znacznie wspomaga rozwój dziecka. Warto rozważyć zaopatrzenie się w nie już od samego początku – w zakres pomocy dydaktycznych wchodzą książki, które w złożony i kompleksowy sposób pomagają poradzić sobie z poczuciem bezradności w obliczu zastanej przez nas sytuacji. Opiekunowie dzieci z niepełnosprawnościami, z autyzmem, wysłuchują konkretnej diagnozy często dopiero w momencie, gdy maluch kończy 3 lata. W takim momencie wielu z nas czuje zagubienie i nie wie, gdzie zacząć szukać pomocy. Książki, pisane przez doświadczonych specjalistów z myślą o rozpowszechnianiu konkretnej wiedzy, to dobry sposób na odpowiednie pozyskanie potrzebnych nam informacji. W ofercie sklepu Empis znajdziesz bogaty wybór dobrych książek, które w mądry sposób przekażą poszukiwaną wiedzę.

Wspomaganie rozwoju dziecka dzięki profesjonalnej pomocy

W asortymencie pomocy terapeutycznych sklepu Empis znajdziesz także różnego rodzaju zeszyty ćwiczeń, na których możesz pracować razem z dzieckiem. Ćwiczenia zawarte w tych zeszytach zostały stworzone i napisane w celu wspomagania odpowiedniego rozwoju dziecka – będą wspierać zdobywanie i poszerzanie posiadanych umiejętności, a jednocześnie nie zmęczą malucha nadmiernie. W Empis oferujemy także wybór ogólnorozwojowych ćwiczeń sensorycznych dla dzieci w różnym wieku, a także ćwiczeń matematycznych, językowych lub słuchowych, przeznaczonych do pracy z określonymi zmysłami dziecka. Dzięki bogatej ofercie Empis możesz stworzyć własną biblioteczkę potrzebnych pozycji książkowej, które w treściwy sposób wspomagają rozwój dziecka – skorzystaj z naszej oferty. Szczególnie polecamy pozycje wydane przez firmę Empis, które zarówno dla specjalistów jak i rodziców w sposób przystępny i ciekawy wytłumaczą zagadnienia związane z terapią Integracji Sensorycznej.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane