Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Książki / pomoce dydaktyczne / multimedia

 • Integracja Sensoryczna Książki

  Integracja Sensoryczna Książki

  <p style="text-align:justify;">Dla osób zainteresowanych tematyką integracji sensorycznej, którzy chcą wykorzystać tę dziedzinę wiedzy we wspieraniu rozwoju własnych dzieci lub podczas wykonywania pracy związanej z edukacją, przygotowaliśmy pomoce dydaktyczne dotyczące tego zagadnienia. Są to zarówno pozycje dotyczące teorii tego zjawiska, jak i książki zawierające praktyczne wskazówki dla dzieci, rodziców, a także nauczycieli i pedagogów.</p> <h3 class="h3-kat">Zróżnicowana oferta</h3> <p style="text-align:justify;">Przygotowaliśmy w naszej ofercie kilkadziesiąt książek, w których opisywana jest integracja sensoryczna oraz poszczególne zagadnienia dotyczące tej tematyki. Oprócz literatury opisującej tę problematykę, znajdują się w tej kategorii również pomoce dydaktyczne, które zawierają ćwiczenia dla uczniów z zakresu integracji sensorycznej, ale również prawidłowego postępowania z osobami, mającymi pewne problemy w rozwoju ruchowym. Dzięki temu można ich używać podczas nauki w domu, ale również w szkole lub w trakcie innych zajęć edukacyjnych, odbywających się w grupie dzieci.</p>
 • Książki

  Książki

 • Ćwiczenia ogólnorozwojowe

  Ćwiczenia ogólnorozwojowe

 • Ćwiczenia słuchowe

  Ćwiczenia słuchowe

 • Zeszyty i Karty Ćwiczeń

  Zeszyty i Karty Ćwiczeń

 • Ćwiczenia matematyczne

  Ćwiczenia matematyczne

 • Ćwiczeń Grafomotoryczne

  Ćwiczeń Grafomotoryczne

 • Ćwiczenia językowe

  Ćwiczenia językowe

 • Wydawnictwo EMPIS

  Wydawnictwo EMPIS

 • Multimedia

  Multimedia

 • Pomoce dydaktyczne/edukacyjne

  Pomoce dydaktyczne/edukacyjne

 • ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 297 pozycji

Wsparcie rozwoju dziecka – efektywne pomoce dydaktyczne

Jako opiekuni szukamy dla naszych dzieci najlepszych możliwości rozwoju, które będą w sposób bezpieczny i efektywny wspierały rozwój dziecka, jednocześnie nie nużąc malucha. To trudne zadanie – jednak dostępne są sprzęty i produkty, które mogą mu sprostać. Zapraszamy do wyboru produktów i pomocy dydaktycznych z oferty Empis. Dzięki nim dziecko będzie rozwijać się, uczyć i bawić jednocześnie.

Pomoce dydaktyczne dla bezpiecznego rozwoju

Pomoce i zabawki dydaktyczne to sprzęt, który znacznie wspomaga rozwój dziecka. Warto rozważyć zaopatrzenie się w nie już od samego początku – w zakres pomocy dydaktycznych wchodzą książki, które w złożony i kompleksowy sposób pomagają poradzić sobie z poczuciem bezradności w obliczu zastanej przez nas sytuacji. Opiekunowie dzieci z niepełnosprawnościami, z autyzmem, wysłuchują konkretnej diagnozy często dopiero w momencie, gdy maluch kończy 3 lata. W takim momencie wielu z nas czuje zagubienie i nie wie, gdzie zacząć szukać pomocy. Książki, pisane przez doświadczonych specjalistów z myślą o rozpowszechnianiu konkretnej wiedzy, to dobry sposób na odpowiednie pozyskanie potrzebnych nam informacji. W ofercie sklepu Empis znajdziesz bogaty wybór dobrych książek, które w mądry sposób przekażą poszukiwaną wiedzę.

Wspomaganie rozwoju dziecka dzięki profesjonalnej pomocy

W asortymencie pomocy terapeutycznych sklepu Empis znajdziesz także różnego rodzaju zeszyty ćwiczeń, na których możesz pracować razem z dzieckiem. Ćwiczenia zawarte w tych zeszytach zostały stworzone i napisane w celu wspomagania odpowiedniego rozwoju dziecka – będą wspierać zdobywanie i poszerzanie posiadanych umiejętności, a jednocześnie nie zmęczą malucha nadmiernie. W Empis oferujemy także wybór ogólnorozwojowych ćwiczeń sensorycznych dla dzieci w różnym wieku, a także ćwiczeń matematycznych, językowych lub słuchowych, przeznaczonych do pracy z określonymi zmysłami dziecka. Dzięki bogatej ofercie Empis możesz stworzyć własną biblioteczkę potrzebnych pozycji książkowej, które w treściwy sposób wspomagają rozwój dziecka – skorzystaj z naszej oferty. Szczególnie polecamy pozycje wydane przez firmę Empis, które zarówno dla specjalistów jak i rodziców w sposób przystępny i ciekawy wytłumaczą zagadnienia związane z terapią Integracji Sensorycznej.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się