Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Węch

Filtruj według
Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Nasza firma została dystrybutorem renomowanej Amerykańskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych olejków eterycznych dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Aromaterapia i olejki eteryczne nie są lekarstwem na choroby czy dolegliwości, ale mogą wspomagać zmniejszać objawy różnych dolegliwości.

Powszechnie wiadomo, że olejki eteryczne zmniejszają objawy, takie jak lęk, depresja, stres, bóle w tym bóle głowy, nudności, bezsenność i zmęczenie.

Przed użyciem lub zastosowaniem jakichkolwiek olejków eterycznych bardzo ważne jest, aby porozmawiać z wyszkolonym specjalistą (farmaceutą, lekarzem, pielęgniarką, terapeutą lub wyszkolonym aromaterapeutą) na temat olejków, które zamierzasz użyć. Profesjonalista wskaże, czy olej należy nakładać na skórę, gdzie należy go nakładać, w jakiej ilości, czy nie należy go nakładać, czy też najpierw trzeba go rozcieńczyć.

Zawsze zachowuj ostrożność podczas używania olejków eterycznych. Nie wszystkie olejki działają tak samo u wszystkich dzieci. Czasem mogą powodować niekorzystne skutki, szczególnie  gdy są stosowane jednocześnie z różnymi lekami.

Olejki eteryczne należy przechowywać z dala od od światła i ciepła. Powinny być przechowywane w szczelnych pojemnikach.

Aromoterapia nie jest terapią integracji sensorycznej ale może być stosowana jako forma wspomagająca terapię integracji sensorycznej.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się