Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Węch

Filtruj według
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Nasza firma została dystrybutorem renomowanej Amerykańskiej firmy, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych olejków eterycznych dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Aromaterapia i olejki eteryczne nie są lekarstwem na choroby czy dolegliwości, ale mogą wspomagać zmniejszać objawy różnych dolegliwości.

Powszechnie wiadomo, że olejki eteryczne zmniejszają objawy, takie jak lęk, depresja, stres, bóle w tym bóle głowy, nudności, bezsenność i zmęczenie.

Przed użyciem lub zastosowaniem jakichkolwiek olejków eterycznych bardzo ważne jest, aby porozmawiać z wyszkolonym specjalistą (farmaceutą, lekarzem, pielęgniarką, terapeutą lub wyszkolonym aromaterapeutą) na temat olejków, które zamierzasz użyć. Profesjonalista wskaże, czy olej należy nakładać na skórę, gdzie należy go nakładać, w jakiej ilości, czy nie należy go nakładać, czy też najpierw trzeba go rozcieńczyć.

Zawsze zachowuj ostrożność podczas używania olejków eterycznych. Nie wszystkie olejki działają tak samo u wszystkich dzieci. Czasem mogą powodować niekorzystne skutki, szczególnie  gdy są stosowane jednocześnie z różnymi lekami.

Olejki eteryczne należy przechowywać z dala od od światła i ciepła. Powinny być przechowywane w szczelnych pojemnikach.

Aromoterapia nie jest terapią integracji sensorycznej ale może być stosowana jako forma wspomagająca terapię integracji sensorycznej.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się