Meble dla dzieci i wyposażenie do terapii integracji sensorycznej - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Meble sensoryczne/wyposażenie

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Meble sensoryczne/wyposażenie 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 136 elementów

Do wspierania codziennego rozwoju dziecka podczas zabawy służyć mogą meble sensoryczne, a także inne elementy wyposażenia. Spore zróżnicowanie produktów sprawia, że są to zabawki, które mogą być wykorzystywane przez dzieci w różnym wieku, a wśród nich będzie można wybrać artykuły, które przypadną do gustu dzieciom nawet o bardzo oryginalnych upodobaniach.

Spora oferta produktów

Szeroki zakres mebli sensorycznych, a także elementów wyposażenia sprawia, że można w naszym asortymencie dobrać odpowiedni rodzaj artykułów dla każdego dziecka. Wśród tych elementów są chociażby:
- wanny piaskowe,
- maty piankowe,
- wibrujące poduszki,
- podłogi z cieczą.

Przedstawiliśmy jedynie przykładowe elementy wyposażenia wykorzystywane w integracji sensorycznej, zaś pełna oferta obejmuje łącznie ponad 100 produktów, które mają za zadanie nie tylko bawić dziecko, ale jednocześnie pozytywnie wpłynąć na jego harmonijny rozwój.

Korzyści związane z użytkowaniem

Sprzedajemy artykuły, które przede wszystkim są bezpieczne dla użytkujących je dzieci. Aby to spełnić, charakteryzują się one miękkością, która sprawia także, że przedmioty te są wygodne w wykorzystaniu. Wykorzystanie zabawek sensorycznych bawi, angażuje, a jednocześnie pozwala zyskać większą koncentrację i sprawia, że dziecko musi wytężyć swoją kreatywność, aby w pełni wykorzystać możliwości zabawki. Odznaczają się one także trwałością, która w wielu przypadkach pozwala na użytkowanie przez długi czas.

Bogactwo kolorów

W naszej ofercie znaleźć można produkty, które są wykonane w wielu barwach, w tym chociażby fioletowej, różowej, żółtej czy czerwonej. Wiele z nich zawiera również dodatkowe efekty, z opcją świecącą oraz zmieniająca kolor. Wpływa to również na relaksację, a także uspokojenie dziecka.

Zastosowanie

Meble sensoryczne można wykorzystywać nie tylko w pokojach dzieci. Są one przeznaczone także do przedszkoli, innych miejsc, które są przeznaczone na zabawę dla dzieci, ale również w salach, w których przeprowadzana jest dla najmłodszych integracja sensoryczna.

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane