Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Meble sensoryczne/wyposażenie

Filtruj według
Pokazano 1-18 z 146 pozycji

Do wspierania codziennego rozwoju dziecka podczas zabawy służyć mogą meble sensoryczne, a także inne elementy wyposażenia. Spore zróżnicowanie produktów sprawia, że są to zabawki, które mogą być wykorzystywane przez dzieci w różnym wieku, a wśród nich będzie można wybrać artykuły, które przypadną do gustu dzieciom nawet o bardzo oryginalnych upodobaniach.

Spora oferta produktów

Szeroki zakres mebli sensorycznych, a także elementów wyposażenia sprawia, że można w naszym asortymencie dobrać odpowiedni rodzaj artykułów dla każdego dziecka. Wśród tych elementów są chociażby:
- wanny piaskowe,
- maty piankowe,
- wibrujące poduszki,
- podłogi z cieczą.

Przedstawiliśmy jedynie przykładowe elementy wyposażenia wykorzystywane w integracji sensorycznej, zaś pełna oferta obejmuje łącznie ponad 100 produktów, które mają za zadanie nie tylko bawić dziecko, ale jednocześnie pozytywnie wpłynąć na jego harmonijny rozwój.

Korzyści związane z użytkowaniem

Sprzedajemy artykuły, które przede wszystkim są bezpieczne dla użytkujących je dzieci. Aby to spełnić, charakteryzują się one miękkością, która sprawia także, że przedmioty te są wygodne w wykorzystaniu. Wykorzystanie zabawek sensorycznych bawi, angażuje, a jednocześnie pozwala zyskać większą koncentrację i sprawia, że dziecko musi wytężyć swoją kreatywność, aby w pełni wykorzystać możliwości zabawki. Odznaczają się one także trwałością, która w wielu przypadkach pozwala na użytkowanie przez długi czas.

Bogactwo kolorów

W naszej ofercie znaleźć można produkty, które są wykonane w wielu barwach, w tym chociażby fioletowej, różowej, żółtej czy czerwonej. Wiele z nich zawiera również dodatkowe efekty, z opcją świecącą oraz zmieniająca kolor. Wpływa to również na relaksację, a także uspokojenie dziecka.

Zastosowanie

Meble sensoryczne można wykorzystywać nie tylko w pokojach dzieci. Są one przeznaczone także do przedszkoli, innych miejsc, które są przeznaczone na zabawę dla dzieci, ale również w salach, w których przeprowadzana jest dla najmłodszych integracja sensoryczna.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się