Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kostki i tablice edukacyjne

Filtruj według
Pokazano 1-30 z 79 pozycji

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kostek i tablic edukacyjnych, do manipulacji - motoryki małej i rozwojowych, sensorycznych. Łączą w sobie klasyczne rozwiązania i zabawki ze współczesną wiedzą o potrzebach dziecka do prawidłowego rozwoju. Wykonane w większości z drewna w przyjemnych kolorach zachęci każdego dziecko do zabawy i nauki. 

Kostka sensoryczna

Sensoryczne kostki to zabawki które dzięki bogactwu zadań do wykonania z jej pomocą potrafi zapewnić dziecku godziny zabaw. Zwykle łączą w sobie, na kolejnych ściankach różnorodne zadania do wykonania, manipulacyjne, kreatywne lub wspierające naukę np liter, cyfr, nazw zwierząt itp. Większe wersje kostek są szczególnie polecane jako wyposażenie przedszkoli, czy wszystkich miejsc z tzw kącikiem dziecięcym 

Tablica manipulacyjna

Tablice manipulacyjne, albo sensoryczne, czy edukacyjne to zwykle wypełnione wielością zadań, przyciągające uwagę plansze wykonane z drewnia. Zależnie od rodzaju można je postawić, położyć na stole albo zawiesić na ścianie, to ciekawa propozycja zabawki dla każdego dziecka które lubi różnorodność zabaw.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się