Klocki dla dzieci, magnetyczne, jeżyki, miękkie, sensoryczne - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Katalog

Klocki

Klocki

Podstawowymi zabawkami dla dziecka, które pozwalają mu się bawić, a jednocześnie rozwijać już od pierwszych miesięcy życia, są klocki. Pobudzają one wiele zdolności najmłodszych, w tym chociażby polepszają koncentrację, a także kreatywność. Zróżnicowane rodzaje zabawek, ich kształt, a także liczba pozwalają na wykonywanie różnych konstrukcji. Są to elementy wykonane w wersji standardowej, ale również magnetycznej czy sensorycznej, która wpływa korzystnie na rozwój zdolności manualnych dziecka.

Zalety

Oferowane klocki, które zostały wyprodukowane przez firmę Edushape, są całkowicie bezpieczne dla dzieci, zwłaszcza ze względu na wykonanie z miękkiego materiału, a poszczególne zabawki można używać zarówno na podłodze, jak i chociażby w wannie, podczas kąpieli. Dla nieco większych pociech zostały przygotowane również klocki stworzone z materiału drewnopochodnego. Korzyściami z ich stosowania nie jest tylko możliwość poprawienia zdolności manualnych, ale również poprzez przyswojenia wiedzy poprzez zabawę, chociażby związaną z kształtami figur geometrycznych.

Klocki 

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 67 elementów

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane