Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Kalkulator kosztu dostawy

Możesz sprawdzić koszt dostawy podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy".

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Klocki

Filtruj według
Obniżka! -20%
Oferta limitowana
Indeks: es977010
39,20 zł (brutto)49,00 zł
Najniższa cena: 49,00 zł -20%
Zestaw miękkich klocków sensorycznych, idealna zabawka dla rozwoju maluch. Każdy klocek to inny kolor, faktura, figura oraz cyfra. Klocki nie tylko zapewniają Doznań sensorycznych, rozwijają zdolności manualne, ale...
Pokazano 1-30 z 49 pozycji

Podstawowymi zabawkami dla dziecka, które pozwalają mu się bawić, a jednocześnie rozwijać już od pierwszych miesięcy życia, są klocki. Pobudzają one wiele zdolności najmłodszych, w tym chociażby polepszają koncentrację, a także kreatywność. Zróżnicowane rodzaje zabawek, ich kształt, a także liczba pozwalają na wykonywanie różnych konstrukcji. Są to elementy wykonane w wersji standardowej, ale również magnetycznej czy sensorycznej, która wpływa korzystnie na rozwój zdolności manualnych dziecka.

Zalety

Oferowane klocki, które zostały wyprodukowane przez firmę Edushape, są całkowicie bezpieczne dla dzieci, zwłaszcza ze względu na wykonanie z miękkiego materiału, a poszczególne zabawki można używać zarówno na podłodze, jak i chociażby w wannie, podczas kąpieli. Dla nieco większych pociech zostały przygotowane również klocki stworzone z materiału drewnopochodnego. Korzyściami z ich stosowania nie jest tylko możliwość poprawienia zdolności manualnych, ale również poprzez przyswojenia wiedzy poprzez zabawę, chociażby związaną z kształtami figur geometrycznych.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się