zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Zeszyty Ćwiczeń

Zanim będe uczniem. Pakiet

T2711

Nowy produkt

89,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Pakiet środków dydaktycznych Zanim będę uczniem jest przeznaczony dla dzieci w ostatnim roku wychowania przedszkolnego, czyli dla dzieci 5- i 6-letnich przygotowujących się do rozpoczęcia nauki w klasie I. Pakiet został opracowany na podstawie programu wychowania przedszkolnego Zanim będę uczniem i jest w pełni zgodny z obowiązującą podstawą programową. Praca z pakietem daje nauczycielom pewność najlepszego przygotowania dzieci do nauki czytania, pisania i liczenia.

  Autorkami pakietu Zanim będę uczniem oraz obudowy metodycznej są Elżbieta Tokarska i Jolanta Kopała, doświadczone i kreatywne nauczycielki wychowania przedszkolnego – twórczynie Programu wychowania przedszkolnego Zanim będę uczniem, który wraz z broszurą Diagnoza przedszkolna dziecka w ostatnim roku wychowania przedszkolnegootrzymał I nagrodę w konkursie na „Najlepsze programy wychowania przedszkolnego” zorganizowanym w 2009 roku przez CODN pod patronatem MEN.

  Zaproponowana przez autorki spójna koncepcja i skorelowanie pakietu, programu i diagnozy daje nauczycielom pewność pracy na najlepszych i najbardziej aktualnych materiałach oraz zapewnia radosny i wszechstronny rozwój dziecka.

  W skład pakietu wchodzą:

  • Książka,
  • Karty pracy cz. 1
  • Karty pracy cz. 2
  • Karty pracy cz. 3
  • Karty techniczne
  • Ćwiczenia matematyczne
  • Liczby w kolorach - wycinanka

  Wykonując zadania z Kart pracy (cz.1-3), dziecko współtworzy "Książkę", która pozostaje pamiątką po całorocznej pracy w przedszkolu. Dzięki "Ćwiczeniom matematycznym" i "Liczbom w kolorach" doskonali umiejętności niezbędne podczas nauki matematyki w szkole. "Karty techniczne" umożliwiają dziecku tworzenie własnych atrakcyjnych zabawek do wielokrotnego wykorzystania. Pakiet Przedszkole pięciolatka jest zgodny z nową podstawą programową. Nauczyciel znajdzie w nim ciekawe propozycje działań, dzięki którym dobrze przygotuje dzieci do nauki w szkole.

Opinie

Napisz opinię

Zanim będe uczniem. Pakiet

Zanim będe uczniem. Pakiet

26 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane