Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Zestaw nr VII do Terapii Integracji Sensorycznej

Zestaw do Terapii Integracji Sensorycznej z nowoczesnym metalowym Sensisem. Istnieje możliwość dopasowania kolorów sprzętu do terapii Integracji Sensorycznej oraz lakieru w systemie SENSIS. Istnieje również możliwość polakierowania ścianek ser oraz fala na inne kolory.
Zestaw nie zawiera materacy. Jeśli nie mają Państwo materacy polecamy zakupić materace dopasowane do wymiarów systemu: Materace SENSIS.

Zobacz więcej
Ograniczona oferta specjalna
15 999,00 zł (brutto) 16 967,00 zł
kupiono: 6

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19 032,00 zł -3 033,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Numer:
SI414
GTIN:
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Zestaw stworzony w oparciu o nowy System SENSIS (SI611)

System Sensis to produkt zgłoszony w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Wzór zastrzeżony prawem z rejestracji wzoru wspólnotowego.

Przedstawiamy Państwu nasz nowy system Sensis tym razem w wersji metalowej. Wymiary standardowej konstrukcji to 3x3m. Istnieje możliwość wykonania konstrukcji pod wymiar Państwa pomieszczenia, produkt taki wymaga indywidualnej wyceny.

 W cenie zestawu otrzymują Państwo metalową konstrukcję, siatkę linową, drabinkę, maglownicę, ściankę fale oraz ściankę ser (ścianki te są w zestawie standardowym, klient może wybrać inny model ścianki z naszej serii ścianek deluxe). Do zestawu dołączamy również 10 karabińczyków oraz specjalistyczny krętlik. W skład zestawu wchodzą również wymienione podstawowe sprzęty do terapii Integracji Sensorycznej. 

Konstrukcja systemu Sensis standardowo jest polakierowana na kolor szary ale klient może wybrać dowolny inny kolor jak np. biały, niebieski czy zielony. Nie ma to wpływu na cenę produktu.

Konstrukcja ta nie jest mocowana do podłogi, ścian czy sufitu. Dzięki czemu nie są Państwo narażeni np. na zniszczenie podłogi. Jest to wolno stojąca konstrukcja. Dzięki swym parametrom oraz wykorzystaniu przy produkcji tylko certyfikowanych materiałów mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. 

Dwie górne belki wyposażone są w ruchome haki na prowadnicach z możliwością blokady. Dzięki temu mogą Państwo w dowolnym miejscu ustawić hak i dopasować ustawienie do podwieszenia każdego dostępnego sprzętu SI.  Środkowa górna belka wyposażona jest w zamocowane na stałe haki co dodatkowo zwiększa możliwości zawieszania sprzętu. 

Dodatkowo we wszystkich pionowych słupach podwiesia jest możliwość zamontowania haków, które umożliwiają podwieszenie siatki linowej, trampolin podwieszanych, podwieszanego tunelu czy innych produktów.

Szczegóły produktu
SI414
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Zestaw nr VIII do Terapii Integracji Sensorycznej z podwiesiem podsufitowym Zestaw nr VIII do Terapii Integracji Sensorycznej z podwiesiem podsufitowym
Nowość!
Obniżka! -1 209,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI416
8 999,00 zł (brutto)10 208,00 zł
Najniższa cena: 10 208,00 zł -1 209,00 zł
Zestaw sprzętów oraz pomocy do terapii Integracji Sensorycznej razem z podwiesiem podsufitowym. W ramach zestawu możesz wybrać kolory sprzętów i podwiesia, w cenie zestawu zawarte jest podwiesie do 3m, w przypadku...
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się