-
Kategorie
-
- Sala doświadczania świata EMPIS/ sala sensoryczna
- Interaktywna sala TFH
- Interaktywna sala PL
- Łóżka wodne - Sala doświadczania świata
- Światłowody
- Kolumny, tuby, ściany, stoły, panele
- Podświetlane panele i akcesoria
- Podświetlane kształty
- Podłogi Sensoryczne i Świetlne dywany
- Projektory
- Małe lampki, akwaria
- Klepsydry
- Domki/podesty /pufy/podium
- Pozostałe
-
- Zabawki sensoryczne
- Sensoryczne i motoryczne zabawki dla niemowląt oraz najmłodszych dzieci
- Zabawki do motoryki dużej
- Motoryka mała – zabawki terapeutyczne
- Piłki sensoryczne
- Zabawki drewniane
- Przewlekanie, sznurowanie
- Zabawki pluszowe
- Zabawki magnetyczne
- Układanki, nakładanki
- Muzyka i dźwięk
- Emocje
- Nauka literek, cyferek, kodowanie
- Sortowanie kolorów i kształtów
- Zabawki kreatywne
- Kostki i tablice edukacyjne
- Zabawki do kąpieli
- Klocki konstrukcyjne klasyczne i sensoryczne dla niemowląt oraz starszych dzieci
- Tory, kulodromy, labirynty, przebijanki
- Zabawki tematyczne, kolejki, samochody
- Edushape
-
- Integracja Sensoryczna Książki
- Książki
- Ćwiczenia ogólnorozwojowe
- Ćwiczenia słuchowe
- Zeszyty i Karty Ćwiczeń
- Ćwiczenia matematyczne
- Ćwiczeń Grafomotoryczne
- Ćwiczenia językowe
- Wydawnictwo EMPIS
- Multimedia
- Pomoce dydaktyczne/edukacyjne
- ćwiczenia korekcyjno-kompensacyjne
- Kwartalnik PSTIS
- Biofeedback
-
Wszystkie zamówienia, w których nabywcą jest miasto, gmina itp., realizujemy bez oczekiwania na płatność, wystawiając faktury z odroczonym terminem płatności. Faktury te są przesyłane mailowo przez opiekunów zamówień po wysyłce towaru. Na życzenie klienta taka faktura może zostać wysłana wcześniej.
Podwiesie do terapii Integracji Sensorycznej typu T
Gwarancja jakości
Metody płatności










Szczegóły produktu
Zdjęcie po prawej przedstawia podwiesie bez akcesoriów.
Razem z podwiesiem otrzymują Państwo śruby montażowe, haki oraz karabińczyki.
We wszystkich pionowych słupach znajdują się dodatkowe haki, które ułatwiają pracę terapeucie.
Wymiary podwiesia:
Długość: 3m
Szerokość: 4m
Wysokość: 2,4m
KOLORY JAKIE UŻYWAMY DO LAKIEROWANIA PODWIESI:
9003 – biały połysk
5010 – niebieski połysk
7046 – szary połysk
6018 – zielony połysk
Jeżeli chciałbyś zastosować inny kolor, daj nam znać.
Wybierz w konfiguracji czy podwiesie ma być z czy bez dodatkowych akcesoriów.
.png)
.png)
Na zdjęciu po lewej widnieje podwiesie z akcesoriami.
W skład akcesoriów wchodzą:
- Belki rozbudowujące
- specjalny łożyskowy krętlik
- hak klamrowy
- 2 x przedłużka 50 cm
- 4 x karabińczyk
Podwiesie stalowe, już od 2005 r. funkcjonuje w setkach miejsc w Polsce i do dnia dzisiejszego cieszy się bardzo dużą popularnością i Państwa uznaniem. Jesteśmy prekursorem w jego produkcji, jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy go na rynek.
Konstrukcja wykonana z zamkniętych stalowych lub aluminiowych profilów o dużej wytrzymałości. Pozwala na jednoczesne podwieszanie dwóch urządzeń do terapii Integracji Sensorycznej. Jest konstrukcją skręcaną co wskazuje na jego wielofunkcyjność.
Tylko nasze podwiesie powstaje na podstawie specjalnej dokumentacji technicznej opracowanej przez konstruktora, pracownika Centrum Nauki Kopernik tak aby była stabilna i wytrzymywała duże obciążenia.
Boki i podstawa konstrukcji zabezpieczona jest specjalną gąbką, obszytą skórą ekologiczną, co zapewnia bezpieczeństwo. Całe podwiesie powstaje z wyłącznie certyfikowanych komponentów jak wszystkie nasze produkty. Nasze produkty do terapii Integracji Sensorycznej jako jedyne w Polsce są zarejestrowane i uznane za sprzęt medyczny. Oznacza to, że przeszły pozytywnie długotrwałą analizę pod kątem jakości, użyteczności w Państwowym urzędzie.
Dodatkowo do podwiesia można zakupić naszą nowość, hak premium dla cichej i płynnej pracy sprzętów do terapii Integracji Sensorycznej. Wkładki z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego spowodowały wyeliminowanie wszystkich nieprzyjemnych dźwięków, które mogą powstawać przy użytkowaniu zwykłego haka (tarcia metalu, hak - karabińczyk). Dodatkowo ruch jest dużo płynniejszy, brak przeskoków.
Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Integracją Sensoryczną i wyposażasz swoją pierwszą salę to gorąco polecamy artykuł Pana Zbigniewa Przyrowskiego, największego autorytetu w dziedzinie SI w Polsce na temat tego jak powinna wyglądać sala do SI. Artykuł dostępny na portali o Integracji Sensorycznej
UWAGA! W przypadku wysyłki kurierskiej górna belka podwiesia jest łączona, w przypadku transportu naszą firmą jest jednolita (taka jak widać na zdjęciu) dla podwiesi do 3 metrów, dłuższe podwiesia również są łączone.
Razem z podwiesiem otrzymują Państwo śruby montażowe, haki oraz karabińczyki.
We wszystkich pionowych słupach znajdują się dodatkowe haki, które ułatwiają pracę terapeucie.
Wymiary podwiesia:
Długość: 3m
Szerokość: 4m
Wysokość: 2,4m
Producent
- Producent: EMPIS Mateusz Przyrowski
- Adres: Spytka z Melsztyna 14
- Miasto: 03-672 Warszawa
- Kraj: Polska
- E-mail: sklepempis@wp.pl
Podwiesie do terapii Integracji Sensorycznej typu T




Dostępne opcje i koszt dostawy
Podobne produkty
Przedłużka 50/100 cm szara (1 karabińczyk gratis)
Hak oczkowy ocynkowany / podwiesie
Karabińczyk 10cm
Przedłużka 50/100 cm zielona (1 karabińczyk gratis)
Materac rehabilitacyjny składany szary
Przedłużka 50/100 cm czarna (1 karabińczyk gratis)
Krętlik
Pytania i odpowiedzi
Jest to zależne od wybranych produktów. Przy każdym produkcie widnieje informacja o przewidywanym czasie realizacji i jest to najważniejsza wskazówka. Ze swojej strony zapewniamy, że robimy co w naszej mocy by zamówienia docierały do Was błyskawicznie :)
Jeśli potrzebujesz precyzyjnej informacji prosimy o kontakt z opiekunem zamówienia.
Tak, udzielamy rabatów do zamówień. Zachęcamy do dołączenia do naszego programu lojalnościowego w ramach którego uzyskać mogą Państwo stałe rabaty. Ponadto, zależnie od wielkości zamówienia nasze BOK może udzielić Wam rabtów, w tym celu najlepiej złożyć zamówienie z wybranie płatności na podstawie faktury i skontaktowanie się z naszym działem obsługi klienta w celu uzgodnienia specjalnej oferty dla Państwa. Polecamy również śledzić nasze Social Media, gdzie pojawiają się okazyjne kody rabatowe.
Tak oczywiście, jeśli mają Państwo możliwość finansowania swojego zakupu poprzez Fundację lub z dofinansowaniem np PEFRON to jak najbardziej udzielamy wszelkiego potrzebnego wsparcia dokumentowego (proformy, faktury itd) i realizujemy wspólnie z Państwem takie zamówienia.
Dołącz do programu lojalnościowego
Zapisz się do programu
Zapisz się, aby zapoznać się z opisem programu
Zdobądź pierwszy poziom
Osiągnij swój pierwszy poziom i ciesz się swoimi korzyściami
Zbieraj punkty i awansuj
Zbieraj punkty i awansuj na wyższe poziomy
Metody płatności










Copyright © 2024-2026. Empis. All rights reserved.








