Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Edukrążki - zestaw 40szt.

Edukrążki zostały tak zaprojektowane, aby były bardzo przyjazne dla dziecięcej dłoni i sprawiały wrażenie miękkich w dotyku.

Zobacz więcej
15,00 zł (brutto)
kupiono: 100
Wysyłka 24h
Numer:
T1997
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione1
Opis

Edukrążki z uwagi na swoje wymiary mogą być używane przez dzieci poniżej trzeciego roku życia. Zostały tak zaprojektowane, aby były bardzo przyjazne dla dziecięcej dłoni i sprawiały wrażenie miękkich w dotyku. Zapewnia to technologia wykonania, eliminująca z krążków jakichkolwiek ostre krawędzie.

Krążki mają taką grubość, która pozwala na ich łatwe podnoszenie z płaskiej powierzchni, nawet przez małe dziecko, co ma duże znaczenie przy zabawach rozwijających wyobraźnię i sprawność manualną, jak np. układanie mozaik lub innych wzorów. Manipulowanie płaskimi krążkami z papieru, czy nawet plastikowymi o grubości monety, nie jest już tak wygodne, co może zniechęcać dziecko do zabawy.

Spodnia strona krążków jest tak ukształtowana, żeby były możliwie lekkie i żeby można było z nich wygodnie ustawiać nawet nierówne słupki, wysokie nawet na kilkadziesiąt krążków, bez obawy, że się przewrócą przy niezbyt dokładnym ustawieniu.

Wymiary Krążków Edukacyjnych są tak dobrane, że wspomagają rozwijanie u dzieci pojęcia i poczucia wymiaru. Wysokość jednego krążka to 5 milimetrów, a więc słupek złożony z dziesięciu krążków ma zawsze 5 cm wysokości.

W zestawie jest 40 krążków w 4 kolorach.

KOLORY W ZESTAWIE MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD TYCH NA ZDJĘCIU.

Szczegóły produktu
T1997
Zapytaj o produkt
Trusted Shops Reviews
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Zręczne paluszki Zręczne paluszki
-2 Przedmiot Chwilowo brak w magazynie
Indeks: es600050
39,00 zł (brutto)
W zestawie 2 pudełka z kuleczkami oraz 14 kart wzorcowych ze schematami do układania kulek. Świetna zabawka do treningu manipulacji, nauki kolorów i odwzorowania schematów.

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się