Zakręcona zjeżdżalnia - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Zabawki motoryczne

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Zakręcona zjeżdżalnia

mx53910

Nowy produkt

Drewniana zjeżdżalnia w kształcie owalu posiada 3 poziomy do pokonania przez kolorowe kule (w zestawie 4). Więcej szczegółów

95,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

    Drewniana zjeżdżalnia w kształcie owalu posiada 3 poziomy do pokonania przez kolorowe kule (w zestawie 4). Każdy z poziomów oznaczony jest dzwoneczkiem i okienkiem przez które można obserwować jak toczy się drewniana piłeczka. Poziomy charakteryzują się także innymi kolorami: czerwonym, zielonym oraz niebieskim. Podczas pokonywania toru przez kulę zjeżdżalnia balansuje, tzn. kołysze się na prawą i lewą stronę. 


    Wymiary: 36 x 6,8 x 26 cm

    Dla dzieci od 2+ 

Opinie

Napisz opinię

Zakręcona zjeżdżalnia

Zakręcona zjeżdżalnia

Drewniana zjeżdżalnia w kształcie owalu posiada 3 poziomy do pokonania przez kolorowe kule (w zestawie 4). 30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane