Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Tablica manipulacyjna - krokodyl

Ograniczona oferta specjalna
654,00 zł (brutto) 799,00 zł
kupiono: 28

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ostatnie sztuki w magazynie
Produkt
Numer:
LEK50346
GTIN:
6934510503468
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Ogromny krokodyl do powieszenia na ścianie to prawie dwa metry zabaw sensorycznych dla wielu dzieci w jednym czasie. Wystarczy podejść do ściany i rozpocząć zabawę manipulując dostępnymi atrakcjami. Co równie ważne zabawka nigdy się nie zgubi i zawsze będzie na swoim miejscu. Zabawki tego typu sprawdzą się w przedszkolach, placach zabaw dla dzieci, ale i w domu, zwłaszcza wtedy jeśli w półkach brakuje miejsca na zabawki. 

Panel ścienny krokodyl jest złożony z pięciu odrębnych elementów, które po przykręceniu do ściany w odpowiedniej kolejności stworzą wesołego krokodyla. Każdy z nich kryje inny rodzaj zabaw dla dzieci:

  1. Paszcza krokodyla to dwa labirynty oraz zestaw kół zębatych. Każdy z labiryntów ma element drewniany do przesuwania - jeden labirynt ma zaokrąglone brzegi, drugi kwadratowe co obrazuje dziecku różnicę pomiędzy kształtami. Zestaw kół zębatych to natomiast zabawka demonstrująca możliwości łączenia elementów i poruszania całym zestawem przy pomocy jednego małego elementu.
  2. Pierwsza para nóg to obrotowy labirynt. W środku ukryto jedną kulkę metalową. Zadaniem dziecka jest tak obracać kołem, aby przeprowadzić kulkę od trójkącika do kółeczka. Ta zabawka wspomaga logiczne myślenie. Dziecko musi pomyśleć jak obrócić kołem, aby kulka znalazła drogę w labiryncie.
  3. W środkowej części znajdziecie zabawki muzyczne z lusterkiem. Dziecko ma tu do dyspozycji metalowy ksylofon na 8 dźwięków (pełna gama) z pałeczką oraz drewniane guiro z tarką na sznureczku. Dodatkowo mały muzyk może się przejrzeć w lusterku. Zarówno pałeczka, jak i element trący do guiro zawieszone na sznureczkach, aby nie uległy zgubieniu.
  4. Druga para nóg to labirynt magnetyczny z cyferkami. Przy pomocy magnetycznych pałeczek dziecko może manipulować kuleczkami tak, aby przy danej cyferce znalazła sie ich odpowiednia ilość. Ćwiczenie koordynacji ręka-oko i oswajanie z cyframi to główne atuty tej części
  5. Ogon to zestaw trzech pętli motorycznych, pozwalających na ćwiczenie motoryki. Każda z pętli ma inny kolor i również koraliki są w różnych kształtach i kolorach co przyciąga uwagę dziecka i zachęca do ćwiczenia.

Zabawkę wiesza się na ścianie na odpowiedniej wysokości dla dziecka i można się bawić bez końca. Co równie ważne krokodyl będzie stanowił piękną dekorację ściany. Dzięki swoim funkcjom oraz wyglądowi sprawdzi się również wszędzie tam gdzie przychodzą dzieci: poczekalnie, przychodnie, szkoły i jednostki naukowe, zamknięte place zabaw czy kąciki dla dzieci w restauracjach - jest wiele zastosowań dla tych zabawek.

Całość wykonana z płyty mdf, drewna i metalu.

Panel ścienny montowany do ściany za pomocą czterech kołków rozporowych. Kołki znajdują się w zestawie.

Wiek: 18m+

Wymiary: 187 x  61 x 16,5cm

Szczegóły produktu
LEK50346

Opis

Wiek dziecka
Powyżej 3 roku
Powyżej 12 miesiąca
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: SI106
355,00 zł (brutto)
Helikopter sensoryczny to sprzęt podwieszany do terapii Integracji Sensorycznej który pozwala na bardzo wiele ćwiczeń w tym do bardziej wymagających i dostarczających bardzo mocnych bodźców sensorycznych. Można...

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się