zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Zabawki do motoryki małej

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Gra wodne łowienie

BJ735

Nowy produkt

42,00 zł

Wysyłka 24h

    Ten drewniany akwarium zawiera wiele kolorowych stworzeń, w tym ryby, koniki morskie i kraby! Zabawna gra dla dwóch rybaków i rybaczek - użyj magnetycznych wędek, aby zobaczyć, kto może złapać najwięcej ryb, zanim wypuści je z powrotem do swojego naturalnego środowiska! Czy potrafisz je wszystkie złapać? Obejmuje wiele kolorowych stworzeń, w tym ryby, koniki morskie i kraby. Zabawny i kreatywny sposób na zachęcanie do koordynacji ręka / oko i dokładnego rozwoju motorycznego. Składa się z 18 elementów do zabawy.

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane