zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Zabawa w piasku

Kolorowy ruchomy piasek

Nowy produkt

119,00zł

Konfiguracja produktu
Wybierz kolor
 
 
 

  To co wyróżnia ten ruchomy piasek od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Zabawa z Kinetic wpływa niezwykle relaksująco, wręcz hipnotyzująco zarówno na Kreatywnego Malucha jak i na Kreatywnego Starszaka.
  Jeśli kiedykolwiek musieliscie sprzątać po waszym dziecku piasek, który zamiast w piaskownicy rozsypany jest po ogródku, pomysł zabawy domowej z piaskiem może wydawać się niezbyt ciekawy.
  Szwedzki producent zadbał o to abyście zmienili zdanie i nie obawiali się więcej o swój dywan.
  Ruchomy Piasek składa się w 98% z czystego piasku. Pozostałe 2% to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Sekret poruszania się masy jest opatentowaną technologią mającą swoje źródło w składniku łączącym piasek.
  Sprytne. Piasek klei się tylko do siebie,łatwo się kształtuje, modeluje i wycina, zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego, ten nie pozostawia śladów na powerzchni. I koniec z bałaganem! Nawet jeśli grudka piasku spadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąźć większą grudkę i zebrać nią masę z dywanu. Małe kwałki wchłaniają się do większych!

  Produkowany w Szwecji posiada niezbędne certyfikat na amerykański i europejski rynek.

  Piasek jest pakowany w paczkach po 2,27 kg

Opinie

Napisz opinię

Kolorowy ruchomy piasek

Kolorowy ruchomy piasek

17 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane