Sunshine Loom Bands - tęczowe bransoletki - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Wyprzedaż

Obniżka! Sunshine Loom Bands - tęczowe bransoletki Zobacz większe

Sunshine Loom Bands - tęczowe bransoletki

T23791

Nowy produkt

79,00zł

-9,00zł

88,00zł

Wysyłka 24h

  OSTATNIA SZTUKA

  Sunshine Loom bands - tęczowe bransoletki jest jedynym na świecie okrągłym zestawem do robienia z małych gumeczek: tęczowych bransoletek, naszyjników, pierścionków a nawet torebek. Zestaw zawiera okrągły warsztat tkacki, wraz z miejscem do przechowywania akcesoriów (gumeczek, zapinek, zawieszek), przezroczystą pokrywkę zabezpieczającą Loom i akcesoria, szydełko, 3 kolorowe zawieszki, 24 zapinki, ponad 600 wysokiej jakości gumeczek (nie zawierających lateksu) oraz instrukcję użytkowania.

  Wszystkie haczyki na warsztacie tkackim Sunshine Loom bands są ruchome i ponumerowane, dzięki czemu łatwiejsze jest wykonanie bransoletek na podstawie schematów rysunkowych oraz polskich filmów instruktażowych na kanale youtube. Zależnie od wzoru bransoletki zbędne haczyki można wyjąć, aby nie przeszkadzały w jej wykonaniu.

  Zestaw Sunshine Loom bands zawiera:
  - okrągły warsztat tkacki,
  - szydełko,
  - 3 wymienne kolorowe zawieszki,
  - 24 zapinki w kształcie litery S,
  - ponad 600 wysokiej jakości gumeczki niezawierające lateksu,
  - instrukcję użytkowania oraz filmy instruktażowe dostępne online w języku polskim.

  Co wyróżnia Sunshine Loom od innych zestawów? Zestaw Sunshine Loom został zaprojektowany przez wtedy 10 letnią Jessikę. Projekt jest starannie przemyślany. Warsztat tkacki posiada aż 70 ponumerowanych haczyków, dzięki czemu łatwo wykonać efektowne bransoletki o różnej wielkości bez konieczności dokupywania dodatkowych elementów.

  Zaprojektowany przez Jessikę warsztat tkacki Sunshine Loom jest tak przemyślany aby wykonanie zaprojektowanych przez nią bransoletek było łatwą i fajną zabawą. Ze względu na swoją unikalną konstrukcję wykonanie trudniejszych wzorów bransoletek zajmuje dwa razy mniej czasu, niż na innych tego typu zestawach kreatywnych. Sunshine Loom jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału. Dodatkowa pokrywka chroni rozpoczęty projekt, posortowane gumeczki, zapinki i zawieszki. Mamy będą zachwycone, że małe gumeczki i zapinki mają swoje zamknięte miejsce.

  Jessika, której pomysłem był okrągły Sunshine Loom, zaczęła tworzyć swoje pierwsze bransoletki w 2011 roku, kiedy miała 8 lat. Wszystko zaczęło się od zrobienia 100 bransoletek, z przeznaczeniem na pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie osoby chorej na raka. Bransoletki wszystkim bardzo się podobały i Jessika postanowiła otworzyć własną firmę, którą nazwała Friendly Bands (Przyjacielskie Bransoletki). Dzisiaj firma ma ponad 50 różnych wzorów bransoletek, wszystkie zaprojektowane przez Jessikę.

Opinie

Napisz opinię

Sunshine Loom Bands - tęczowe bransoletki

Sunshine Loom Bands - tęczowe bransoletki

8 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane