Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Sensoryczna Pogoda

Sensoryczna pogoda to pomoc dydaktyczno-terapeutyczna, której celem jest rozwijanie umiejętności dotykowego rozpoznawania i różnicowania obiektów.

Skład:

7 dużych drewnianych plansz, (na drewnianych planszach wypukłe elementy wykonane z różnych materiałów, które zapewnią zróżnicowane wrażenia zarówno dotykowe jak i wzrokowe) 

6 małych drewnianych tabliczek,

6 obustronnie zadrukowanych kart, (z jednej strony karty przedstawiają pogodę w kolorze a z drugiej obrazy są czarno-białe)

1 mini książeczka z propozycjami zabaw z pomocą.


UWAGA!

W skład zestawu nie wchodzi tacka z patyczkiem która jest wypisana w książeczce z instrukcją.

Zobacz więcej
199,00 zł (brutto)
kupiono: 186
Wysyłka 24h
Numer:
ze0652
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Dotykowa pogoda to pomoc dydaktyczno-terapeutyczna, której celem jest rozwijanie umiejętności dotykowego rozpoznawania i różnicowania obiektów.

Dotykowa pogoda stanowi zestaw podstawowych zjawisk atmosferycznych: słońce, chmury, deszcz, burza, wiatr, śnieg. Zadaniem dziecka jest rozpoznać dotykiem drewniane wypukłe plansze przedstawiające zjawiska atmosferyczne, nazwać je i dopasować do nich wypukłe podpisy umieszczone na małych, drewnianych tabliczkach.

Każda duża drewniana plansza na spodzie posiada napis mówiący o tym co przedstawia dana plansza, dzięki czemu dziecko samo może zweryfikować czy dobrze dopasowało dużą planszę z małą tabliczką z wypukłymi napisami.

W zestawie znajdą Państwo również 6 obustronnie zadrukowanych kart przedstawiających zjawiska atmosferyczne w kolorze oraz czarno-białe oraz mini książeczkę z propozycjami zabaw z pomocą Dotykowa Pogoda.

Dotykowa pogoda może być wykorzystywana do zajęć indywidualnych, grupowych zajęć wstępnych w placówkach edukacyjnych oraz do zajęć terapeutycznych z dziećmi w różnym wieku.

Pomoc opracowała wspólnie z firmą EMPIS:

Marta Wiśniewska - dr n. humanistycznych w zakresie pedagogiki, pedagog specjalny - oligofrenopedagog, logopeda, instruktor i terapeuta metody integracji sensorycznej

Szczegóły produktu
ze0652
Zapytaj o produkt
Trusted Shops Reviews
You may also like
Indeks: pch110037
229,00 zł (brutto)
Przeznaczona w ramach wychowania społeczno moralnego dzieci i młodzieży.Gra zawiera ilustracje różnych emocji do wykorzystania na zajęcia dotyczących rozwijania emocjonalności,  poznawania słownictwa dotyczącego uczuć...
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się