Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Szkolenie stacjonarne Kreatywny Terapeuta 28.01.2023r.

Szkolenie w formie stacjonarnej, jednodniowe. Odbywa się w Centrum Procesów Sensorycznych przy ul. Śródziemnomorskiej 11/19.

Prowadzącym szkolenie jest Pani Katarzyna Ciesielska

Zobacz więcej
1 000,00 zł (brutto)
kupiono: 10
Chwilowo brak w magazynie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Numer:
er2021
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Szkolenie poprowadzi charyzmatyczna Katarzyna Ciesielska a odbędzie się w Centrum Procesów Sensorycznych Sensum Mobile w Warszawie, uczestnicy będą mieli dostęp do świetnie wyposażonych sal do terapii Integracji Sensorycznej, przeszło 400m2.

Jest ono skierowane do terapeutów integracji sensorycznej, terapii ręki, nauczycieli, rodziców oraz innych osób, które pracują z dziećmi a chciałyby wzbogacić swój warsztat pracy.

Celem szkolenia jest zdobycie praktycznych umiejętności, które pozwolą kreatywnie i skutecznie tworzyć zadania sensoryczne w gabinecie terapeutycznym.

Każdy uczestnik zdobędzie umiejętność wykorzystania na wiele sposobów sprzętu do integracji sensorycznej oraz nauczy się trudnej „sztuki” wykorzystania produktów, które można zakupić w sklepie i umiejętnie wykorzystać w terapii.

Godziny szkolenia: 28 stycznia: 9.00 - 18.00

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma dostęp do bazy profesjonalnych filmów przedstawiających propozycje ćwiczeń, którą sukcesywnie będziemy uzupełniali o nowe filmy, propozycje ćwiczeń. Ćwiczenia te nie będą ujęte na szkoleniu.

Szkolenie będzie obejmowało stymulację wszystkich zmysłów. Uczestnik nauczy się tworzyć zabawy, które będą łączyć w sobie więcej niż dwa zmysły.

Ponadto celem szkolenia jest zdobycie umiejętności dostosowania ćwiczenia do potrzeb terapeutycznych oraz zainteresowań dziecka. Zdobyta wiedza umożliwi zrozumieć zależności neurofizjologiczne, które są niezbędne do tworzenia skutecznych zadań.

Propozycja praktycznych warsztatów jest idealnym rozwiązaniem dla początkujących terapeutów oraz praktykujących, którzy chcą wykazać się profesjonalizmem i kreatywnością. Z pewnością wiedza zdobyta na szkoleniu uczyni pracę terapeuty sensorycznej skuteczną i przyjemną. Czasami brakuje terapeutom pomysłów, a propozycja, którą kierujemy do Państwa nauczy każdego tworzyć swoje własne pomysły.

Każdy z uczestników otrzyma również opis wszystkich zmysłów sensorycznych oraz założenia tworzenia zabaw sensorycznych, które mają swoje fundamenty w neurofizjologii. 

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający ukończenie szkolenia. 

Podczas szkolenia zapewniamy pyszny obiad/catering.

Poniżej prezentujemy dosłownie kilka z setek komentarzy jakie publikują zadowoleni uczestnicy szkoleń Pani Katarzyny Ciesielskiej

Szczegóły produktu
er2021
Zapytaj o produkt
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: SI107
579,00 zł (brutto)
Grzybek sensoryczny, to huśtawka wykorzystywana do terapii Integracji Sensorycznej składająca się z miękkiej podstawy, oraz z drążka ("nogi grzybka") obitymi sztuczną skórą, które dziecko obejmuje w trakcie huśtania....

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się