Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Szkolenie on- line Integracja Sensoryczna a ADHD Z. Przyrowski

Szkolenie omawiające podobieństwa i różnice wybranych zaburzeń SI i ADHD. Szkolenie w całości w formie on-line (wszystkie materiały oraz certyfikat wysyłany wyłącznie drogą elektroniczną)

Zobacz więcej
115,00 zł (brutto)
kupiono: 55
Wysyłka 24h
Numer:
er1005
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Celem Szkolenia jest przygotowanie uczestników do rozpoznawania zaburzeń procesów sensorycznych charakterystycznych dla nadpobudliwości psychoruchowej /ADHD/ i prowadzenia terapii w tej grupie dzieci. Założeniem programu jest modyfikacja zaburzonych procesów sensorycznych tak by uzyskać zmianę zachowania.

Program opiera się o podstawy teorii integracji sensorycznej, wyniki badań naukowych w zakresie procesów sensorycznych i doświadczenia autora. Został wielokrotnie sprawdzony w praktyce  przez wielu terapeutów. Proponowane zestawy ćwiczeń są niezwykle skuteczne w modyfikacji procesów sensorycznych charakterystycznych dla zaburzeń nadpobudliwości psychoruchowej.

Szkolenie kierowane jest do: psychologów, pedagogów, terapeutów zajęciowych, logopedów.

Szkolenie obejmuje zarówno wprowadzenie teoretyczne, jak i opis i przygotowanie do diagnozowania tych zaburzeń, a następnie prowadzenia terapii. 
Filmy zawierają oprócz wykładów również nagrania ćwiczeń. Filmy trwają łącznie około 4 h zegarowych

Szkolenie jest prowadzone w trybie on-line, po opłaceniu otrzymują Państwo dostęp do filmów i materiałów szkoleniowych Dostęp do materiałów jest ograniczony czasowo - 30 dni. Następnie mają Państwo możliwość spotkania z Panem Przyrowskim za pośrednictwem Microsoft Teams również w formie on-line. Terminy spotkań będą podawane na bieżąco.

pełny opis szkolenia: https://procesysensoryczne.pl/oferta/szkolenia/integracja-sensoryczna-w-adhd/

Terminy spotkań na odpowiedzi na pytania:

27.05.2023 (sobota)  start: godzina 11:00 UWAGA osoby które opłacą zamówienie później niż 19.05.2023 do godziny 12:00 otrzymają dostęp do szkolenia po 29 maja i zaproszenie na spotkanie Q&A w kolejnym terminie

Szczegóły produktu
er1005
Zapytaj o produkt
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: an36
65,00 zł (brutto)
Zestaw ćwiczeń „Percepcja wzrokowa”przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży z problemami z zakresu analizy i syntezy wzrokowej. Proponowane zadania doskonalą ważne funkcje, warunkujące m.in. naukę czytania i pisania,...

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się