Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Pałeczki logopedyczne proButton

59,00 zł (brutto)
Chwilowo brak w magazynie
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Numer:
arkPAButtonSet
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Zestaw proButton to zabawny i angażujący sposób pracy nad zamykaniem ust i siłą warg, podstawowymi umiejętnościami potrzebnymi do prawidłowej mowy i rozwoju karmienia.

 

Logopedzi od lat siedemdziesiątych XX wieku wykonują ze swoimi klientami zajęcia polegające na „ciągnięciu za guziki” poprzez wiązanie sznurka przez guziki. Zestaw proButton  oferuje bezpieczniejsze, profesjonalne ulepszenie klasycznych ustnych ćwiczeń motorycznych - koniec z małymi częściami lub cienkimi sznurkami, o które trzeba się martwić!

 

Każdy zestaw proButton zawiera dwa dwustronne uchwyty, co daje łącznie cztery różne średnice „guzików”. Żółty uchwyt ma przyciski o średnicy 0,5 "i .6" (oznaczone odpowiednio 1 i 2). Rączka w kolorze morskim ma guziki o średnicy 0,7 "i .8" (oznaczone odpowiednio 3 i 4).

 

Zaczynając od największego guzika, który wygodnie mieści się w ustach, umieść „guzik” wewnątrz ust (przed zębami). Poproś osobę, aby zamknęła usta wokół przycisku, podczas gdy Ty pociągasz i wykonujesz delikatny ruch „szarpnij i pociągnij”, aby uzyskać opór. Ostatecznie przejdź do przycisków o mniejszej średnicy w miarę postępów poszczególnych osób. Bardziej szczegółowe instrukcje są dołączone.

 

Praca nad zamknięciem warg może pomóc w poprawie umiejętności karmienia, picia, kontroli śliny, produkcji dźwięku mowy i nie tylko.

Szczegóły produktu
arkPAButtonSet
Opinie
Bez komentarzy

Leave a review

  • Jakość:
  • Zgodne z opisem:
Opisz ten produkt, używając prostych i krótkich słów.
Prześlij zdjęcia:
Upuść obrazy tutaj lub kliknij, aby przesłać.
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:
480,00 zł (brutto)
Konik kwadratowy to jedna z podstawowych huśtawek do terapii Integracji Sensorycznej, pozwala na ćwiczenia równoważne oraz z ruchem linowym i rotacyjnym. Długość 150 cm, regulowane liny, wykonany z możliwie lekkich i...

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się