Dzień Dziecka już tuż tuż, sprawdź nasze specjalne promocje na zabawki w sam raz na tę okazję. Promocje będą aktywne jeszcze przez: 

Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Zjeżdżalnia rolkowa (małe wałki)

Unikalna zjeżdżalnia rolkowa o długości około 250 cm, wysokości 120 cm, około 70 cm szerokości i 32 specjalnych wałków. Całość wykonana z szlifowanej i lakierowanej sklejki oraz bukowych, wytrzymałych wałków. Wygodne poręcze umożliwiające zabawę w obu kierunkach. 

Teraz możesz wybrać kolor wałków, w opcji zjeżdżalni z wałkami obszytymi sztuczną skórą. Wszystkie wałki mogą być w jednym kolorze lub miks kilku kolorów, wystarczy, że podasz informację w komentarzu do zamówienia.

2 399,00 zł (brutto)
Wybierz rodzaj wałków
  • Wałki z pianką
  • Wałki z pianką obszyte sztuczną skórą
Realizacja 7-14 dni
Numer:
Si228
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Podest jest wykonany z lakierowanej sklejki, stopnie podestu to wytrzymałe, grube bukowe wałki, produkowane specjalnie na nasze potrzeby.

Zjeżdżalnia jest o długości około 190 cm. 32 wałki, które można wybrać w opcji z lub bez pokrowców wykonanych z sztucznej skóry.

Zjeżdżalnia ma widoczne, bezpieczne dla dziecka uchwyty, które umożliwiają zabawę w obu kierunkach.

Zjeżdżalnie można montować zarówno na podeście dostarczonym w zestawie jak i drabince gimnastycznej. Dodatkowo zjeżdżalnia ma przygotowane uchwyty mocujące do podestu/drabinki z obu jej stron. 

Całkowita długość to 250 cm a wysokość to około 120 cm.

Maksymalne obciążenie 90 kg.

Szczegóły produktu
Si228
Zapytaj o produkt
Produkty powiązane
Indeks: SI203
299,00 zł (brutto)
Deskorolka z miękkim obiciem wyposażona w zwrotne (pełen obrót 360 stopni) kauczukowe kółka. Zalecana szczególnie do ćwiczeń stosowanych w dyspraksjach, ale również do stymulacji układu przedsionkowego.
Indeks: SI106@SI106zz
330,00 zł (brutto)
Helikopter sensoryczny to sprzęt podwieszany do terapii Integracji Sensorycznej który pozwala na bardzo wiele ćwiczeń w tym do bardziej wymagających i dostarczających bardzo mocnych bodźców sensorycznych. Można...
Indeks: SI111
540,00 zł (brutto)
Konik kwadratowy to jedna z podstawowych huśtawek do terapii Integracji Sensorycznej, pozwala na ćwiczenia równoważne oraz z ruchem linowym i rotacyjnym. Długość 150 cm, regulowane liny, wykonany z możliwie lekkich i...
Indeks: SI313
6 699,00 zł (brutto)
Estetyczne podwiesie drewniane, wolnostojące. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podwiesi stalowych. Daje większe możliwości terapii Integracji Sensorycznej. Istnieje możliwość dostosowania długości podwiesia,...

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się