zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Sprzęt podwieszany

Kładka do ćwiczeń równoważnych mała

SI122

Nowy produkt

990,00zł

   

  Poprzez świetną zabawę urządzenie pozwala na ćwiczenia poprawiające reakcje równoważne. Pomaga również stymulować układ przedsionkowy oraz proprioceptywny.

  Jest to unikalny, jedyny w swoim rodzaju produkt opracowany przez firmę EMPIS.

  W zestawie znajdują się specjalne o różnym kształcie wymienne stopnie, które można zastosować adekwatnie do stopnia zaawansowania ćwiczącego.

  Przyrząd może być stosowany jak przeszkoda do pokonania przez ćwiczącego czy jako huśtawka, która może zostać wprowadzona w ruch przez samą osobę ćwiczącą.

  Przyrząd ten ma wiele zastosowań i jest idealnym przyrządem do ćwiczeń równoważnych, pierwszym i jedynym takim na polskim rynku.

  Kładkę małą możemy zawiesić na dowolnym podwiesiu.

  Długość - 1,25 m

  Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

  Wyrób medyczny, który powstaje z wyłącznie certyfikowanych materiałów. Produkowany przy uwzględnieniu norm unijnych wymienionych na deklaracji zgodności CE oraz zgodnie z wymaganiami Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 20 maja 2010r.

Opinie

Napisz opinię

Kładka do ćwiczeń równoważnych mała

Kładka do ćwiczeń równoważnych mała

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane