Kostka aktywności - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Sprawność.

Kostka aktywności. Skomponuj swój zestaw. Zobacz większe

Kostka aktywności

smf592100

Nowy produkt

49,00zł

Wysyłka 1-7dni

   Można jej używać do ćwiczeń (przerw) śródlekcyjnych w nauczaniu zintegrowanym, na zajęciach wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej, integracji sensorycznej czy zajęciach rehabilitacji ruchowej. Posłuży także nauczycielom prowadzącym zajęcia korekcyjno-kompensacyjne oraz rodzicom w domu. Kostka może być wykorzystywana w zajęciach indywidualnych i grupowych.

  Idea kostki polega na dostarczaniu dzieciom bodźców z trzech najważniejszych systemów sensorycznych t.j. z systemu przedsionkowego, z systemu proprioceptywnego i systemu dotykowego. Proponowane aktywności czuciowo-przedsionkowe są atrakcyjne dla dzieci i proste do przeprowadzenia w każdych warunkach. Usprawniają motorykę dużą, planowanie motoryczne, koordynację obustronną ciała, orientację przestrzenną i schemat ciała. Mogą być wykonywane kilka razy dziennie codziennie.

  Kostka jest wykonana z materiału zapewniającego łatwe i bezpieczne użytkowanie. Na ściankach kostki znajdują się przeźroczyste kieszonki do których można wkładać dowolne karty.

  Kostką może rzucać nauczyciel-terapeuta, jak i dziecko.

  Mogą Państwo sami wybrać specjalnie dedykowane karty do tej kostki oraz woreczki z grochem dedykowane do jednego z zestawu kart:

  - Karty ćwicz razem z sensorycznym Brunem (Zestaw 36 kart)

  - Karty ćwicz razem z Brunem i Łucją. Aktywności czuciowo-przedsionkowe (Zestaw 32 kart obustronnie zadrukowanych) 

  - Sensokarty system przedsionkowy

  - Sensokarty system proprioceptywny

Opinie

Napisz opinię

Kostka aktywności

Kostka aktywności

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane