zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Sprawność,

Rozkładana piłka Zobacz większe

Rozkładana piłka

zpbp006

Nowy produkt

14,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Rozkładana piłka jest zbudowana z ruchomych, dwukolorowych i połączonych ze sobą elementów. Dzięki wyjątkowej konstrukcji podrzucenie piłki powoduje rozłorzenie się jej i w efekcie zmianę koloru.
  Można się nią bawić wszędzie: w domu, na podwórku, na plaży...


  Nieodpowniednie poniżej 3lat.
  Wielkość: ok 10 cm

  Zagraj w ZADAJ PYTANIE ODPOWIEDZ SOBIE SAM!!!


  ZADAJ PYTANIE -ODPOWIEDZ SOBIE SAM - do gry niezbędna będzie rozkłądana piłka. Gra jest oparta na bardzo prostych zasadach. Polegają one na zadawaniu pytań i udzielaniu odpowiedzi. Typowanie osoby odpowiadającej polega na rzuceniu do niej piłki. Jeżeli piłka zmieni kolor podczas lotu odpowiada osoba do której piłka została rzucona. Jeżeli natomiast piłka zachowa kolor odpowiada osoba, która rzuciła piłkę.
  Zabawa ta doskonale sprawdza się zarówno w grze pomiędzy dziećmi jak również pomiędzy dziećmi i rodzicami. Sytuacja wyjściowa jest bardzo otwarta. Osoba rzucająca także jest narażona na poniesienie konsekwencji w przypadku wymagającego pytania co rodzi poczucie równości i szczerości w zadawaniu pytań. Uczy także stawiania się w sytuacji drugiej osoby - uczy inteligencji emocjonalnej.
  Gorąco polecamy.

Opinie

Napisz opinię

Rozkładana piłka

Rozkładana piłka

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane