Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

Zestaw do ćwiczeń równoważnych

Domowy plac zabaw, który sprawi że Twoje dziecko będzie mogło się wyszaleć i rozwijać motorycznie nie tylko w szkole, czy latem na dworze, ale w każdym czasie w domu. Zestaw może być również świetnym dodatkiem do sali zabaw czy przedszkoli.

1 450,00 zł (brutto)
Ostatnie sztuki w magazynie
Numer:
wi2290
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Ten plac zabaw przeznaczony do domu jest idealnym do rozwijania zdolności motorycznych dziecka. Dziecko rozwija siłę mięśni, elastyczność i integrację sensoryczną. To także miejsce spotkań dla dzieci, gdzie mogą wchodzić w interakcje społeczne i ćwiczyć umiejętności poznawcze, takie jak planowanie i orientacja przestrzenna. Elementy zestawu można łatwo połączyć, podzielić, tworzyć z nich różne ustawienia i ścieżki do pokonywania. Elementy nadają się do użytku również na zewnątrz. Zestaw do ćwiczeń równoważnych jest specjalnie zaprojektowany dla dzieci w wieku 3-7 lat. Solidne wykonanie wszystkich elementów gwarantuje bezpieczeństwo bawiących się na nim dzieci.

Szczegóły produktu
wi2290
Zapytaj o produkt
Produkty powiązane
Indeks: SI101
265,00 zł (brutto)
Huśtawka tarczowa to jednozaczepowa huśtawka, która sprawdzi się nie tylko w sali Integracji Sensorycznej ale również w każdym domu. Miękkie obicie znacząco zwiększa przyjemność korzystania takiej huśtawki. 
Indeks: SI216
1 699,00 zł (brutto)
Ścianka wspinaczkowa którą można przytwierdzić do ściany, ale może również stać bez przytwierdzania. Bardzo ciekawy element dodatkowy do sali integracji sensorycznej ale również do pokojów zabaw czy nawet do domu.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się