Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Ścianka wspinaczkowa

Zróżnicowane uchwyty wspinaczkowe (24 różnego typu) stymulują kreatywność i rozwijają umiejętności motoryczne dzieci. Wygodne wymiary 120x240cm sprawiają, że ścianka doskonale wpasowuje się w różnorodne przestrzenie. Może być stabilnie przymocowana do ściany, a także postawiona przy ścianie, co daje elastyczność w jej użytkowaniu. Dzięki zamontowanym hakom istnieje możliwość przyłączenia lin zabezpieczających, co zapewnia bezpieczeństwo podczas wspinaczki. Uprząż dostarczana z kompletem liny i mocowań stanowi dodatkowe zabezpieczenie podczas zabawy, zapewniając rodzicom spokój.

Zobacz więcej
1 699,00 zł (brutto)
kupiono: 239
Profesjonalna uprząż wspinaczkowa z liną zabezpieczającą
  • Tak
  • Nie
Ostatnie sztuki w magazynie
Numer:
SI216bezup
GTIN:
2220000003087
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione5
Opis

Ścianka wspinaczkowa dla dzieci to innowacyjne rozwiązanie, które inspiruje do aktywności fizycznej i zabawy na świeżym powietrzu. Oferując ciekawą zabawę, ta estetyczna i funkcjonalna konstrukcja może być idealnym dodatkiem do sali integracji sensorycznej, pokoju zabaw czy nawet przestrzeni domowej.

Ścianka rozwija sprawność fizyczną oraz umiejętności koordynacji ruchowej, zachęcając dzieci do zdobywania kolejnych "szczytów" i pokonywania wyzwań. To niezwykła zachęta do aktywności na świeżym powietrzu oraz doskonalenia umiejętności, zapewniająca godziny świetnej zabawy indywidualnej i grupowej. Inwestycja w tę ściankę to inwestycja w zdrowie, rozwój i radość dziecka

W naszej już ponad 17 letniej historii produkcji, zawsze najważniejsza była jakość i bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie nasze produkty powstają w naszym zakładzie, który znajduje się w Polsce. 

Konstrukcja ścianki wspinaczkowej jest wykonana z grubej, trwałej sklejki, która jest polakierowana certyfikowanym lakierem (lakier spełnia między innymi bardzo ważną normę dotyczącą bezpieczeństwa zabawek ÖNORM EN 71-3, jest wolny od metali ciężkich) Dzięki temu nasz produkt jest odporny na zabrudzenia, ma większą odporność na zadrapania, ścieralność a nawet działanie śliny czy potu ponieważ spełnia normy DIN 53160-1 i DIN 53160-2. Większość producentów nie lakieruje elementów składowych swoich produktów co obniża bezpieczeństwo oraz jakość produktu.

Produkt ten jest wyrobem medycznym do różnego przeznaczenia, klasy I i jest zgodny z normami Dyrektywy medycznej 93/42/EWG, której wprowadzenie do prawa polskiego stanowią:

Ustawa o wyrobach medycznych z dn. 20.04.2004 r. oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 03.11.2004 w sprawie wymagań zasadniczych dla wyrobów medycznych różnego przeznaczenia, [Dz. U. 251 poz. 2514 ze zm.] oraz ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 kwietnia 2004 roku [Dz. U. 93, poz. 896 ze zm. i normami z nią zharmonizowanymi.

Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Wyrób medyczny, który powstaje z wyłącznie certyfikowanych materiałów. 

 

Szczegóły produktu
SI216bezup

Specyficzne kody

ean13
5904474217542
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Mocowania do liny poprzecznej Mocowania do liny poprzecznej
Obniżka! -40,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI213
155,00 zł (brutto)195,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw do liny poprzecznej umożlwiający jej mocowanie w 4 punktach.   Pozioma lina: http://empis.pl/empis2/product.php?id_product=467
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się