Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Deskorolka standard materiał

Deskorolka z miękkim obiciem wyposażona w zwrotne (pełen obrót 360 stopni) kauczukowe kółka. Zalecana szczególnie do ćwiczeń stosowanych w dyspraksjach, ale również do stymulacji układu przedsionkowego. Do wyboru kolor obicia materiałowego. 

Zobacz więcej
289,00 zł (brutto)
kupiono: 1031
Wybierz kolor
  • Szary
  • Niebieski
  • Zielony
  • Granatowy
Wysyłamy w ciągu 24h
Numer:
SI205g
GTIN:
0
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione5
Opis

Deskorolka obita jest specjalnym, miłym w dotyku materiałem (możliwość wyboru kolorystyki). W naszej ofercie dostępne są również deskorolki obite sztuczną skórą. Całe siedzisko pokryte jest miękką gąbką dzięki czemu użytkowanie jest bardzo wygodne.

Wszystkie krawędzie zabezpieczone są specjalną gęstą gąbką, co sprawia, że przy zderzeniu np. ze ścianą, uderzenie będzie amortyzowane.

Wyposażona jest w kauczukowe kółka na metalowej konstrukcji (bardzo wytrzymałe), które cicho i płynnie obracają się 360 stopni. 

Konstrukcja deskorolki jest wykonana z grubej, trwałej sklejki, która jest polakierowana certyfikowanym lakierem (lakier spełnia między innymi bardzo ważną normę dotyczącą bezpieczeństwa zabawek, jest wolny od metali ciężkich). Dzięki temu nasz produkt jest odporny na zabrudzenia, ma większą odporność na zadrapania, ścieralność a nawet działanie śliny czy potu. Większość producentów nie lakieruje elementów składowych swoich produktów co obniża bezpieczeństwo oraz jakość produktu.

Deskorolka posiada również uchwyty na ręce. Dzięki czemu podczas podpięcia deskorolki do liny pomocniczej i ciągnięciu deskorolki przez terapeutę/rodzica, dziecko może bezpiecznie utrzymać się na deskorolce.

W każdej deskorolce jest montowane specjalne oczko pod które można podpinać linę pomocniczą, co zwiększa ilość wykonywanych ćwiczeń na deskorolce.

Produkt wyprodukowano w Polsce w naszym zakładzie produkcyjnym. 

Sprzęt wykorzystywany do integracji tonicznego odruchu błędnikowego poprzez wzmacnianie reakcji wyprostnych na brzuchu i reakcji zgięciowych na plecach. Sprzęt ten jednocześnie stosowany jest w rozwijaniu i korygowaniu obustronnej koordynacji ruchowej i silnej stymulacji receptorów ruchu liniowego układu przedsionkowego. Stosowana szczególnie przy zaburzeniach ruchowych o bazie sensorycznej – dyspraksje i zaburzenia posturalne.

Wyrób jest zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Wymiary:

długość 50cm, szerokość 40cm

Waga około 2,5kg

 Widoczna na zdjęciu linka jest dostępna jako osobny produkt, nie wchodzi w skład deskorolki. Dzięki linie możemy deskorolkę wprawiać w ruch i kierować ją w dowolną stronę.

Szczegóły produktu
SI205g

Specyficzne kody

ean13
5904474213292
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Indeks: SI200
679,00 zł (brutto)
Sprężysty walec pusty wewnątrz. Takie wykonanie pozwala na ułożenie się dziecka zarówno na beczce jak i we wnętrzu urządzenia. Jeden z częściej używanych sprzętów do Integracji Sensorycznej, pozwala wykonywać wiele...
Mocowania do liny poprzecznej Mocowania do liny poprzecznej
Obniżka! -40,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI213
155,00 zł (brutto)195,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw do liny poprzecznej umożlwiający jej mocowanie w 4 punktach.   Pozioma lina: http://empis.pl/empis2/product.php?id_product=467
Indeks: SI216
1 699,00 zł (brutto)
Ścianka wspinaczkowa którą można przytwierdzić do ściany, ale może również stać bez przytwierdzania. Bardzo ciekawy element dodatkowy do sali integracji sensorycznej ale również do pokojów zabaw czy nawet do domu.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się