Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Deskorolka standard materiał

Deskorolka standard to narzędzie wykorzystywane w terapii i treningach mających na celu poprawę koordynacji ruchowej oraz stymulację układu przedsionkowego.

Środek ten może być pomocnym narzędziem w pracy nad integracją tonicznego odruchu błędnikowego, wzmacniając reakcje wyprostne i zgięciowe oraz rozwijając obustronną koordynację ruchową. Jest szczególnie polecany dla osób z zaburzeniami posturalnymi, dyspraksją oraz innymi zaburzeniami ruchowymi o podłożu sensorycznym.

Dzięki wielu możliwościom i wysokiej jakości wykonania deskorolka standard staje się nie tylko narzędziem terapeutycznym, ale i przyjaznym towarzyszem treningów dla osób, które pragną poprawić swoje umiejętności ruchowe i sensoryczne.

Wymiary:

długość 50cm, szerokość 40cm

Waga około 2,5kg

Zobacz więcej
289,00 zł (brutto)
kupiono: 1046
Wybierz kolor
  • Szary
  • Niebieski
  • Zielony
  • Granatowy
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie
Numer:
SI205g
GTIN:
0
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione5
Opis

Ważne informacje:

·       wyrób medyczny,

·       zabawka posiada certyfikaty bezpieczeństwa CE,

·       wymiary: 50 x 40 cm,

·       waga: 2,5 kg,

·       różne kolory do wyboru,

·       kauczukowe kółka na metalowej konstrukcji,

·       miękkie obicie dodatkowo zabezpieczone na brzegach,

·       drewniane elementy odporne na uszkodzenia, działanie potu i śliny dzięki bezpiecznej powłoce lakieru

W naszej już ponad 17 letniej historii produkcji, zawsze najważniejsza była jakość i bezpieczeństwo dzieci. Wszystkie nasze produkty powstają w naszym zakładzie, który znajduje się w Polsce. 

Deskorolka obita jest miłym, ciepłym w dotyku materiale. Możesz wybrać najbardziej odpowiadający kolor obicia deskorolki do Twoich potrzeb. Całe siedzisko pokryte jest miękką gąbką dzięki czemu użytkowanie jest bardzo wygodne.

Wszystkie krawędzie zabezpieczone są specjalną gęstą gąbką, co sprawia, że przy zderzeniu np. ze ścianą, uderzenie będzie amortyzowane.

Wyposażona jest w kauczukowe kółka na metalowej konstrukcji (bardzo wytrzymałe), które cicho i płynnie obracają się 360 stopni. 

Konstrukcja deskorolki jest wykonana z grubej, trwałej sklejki, która jest polakierowana certyfikowanym lakierem (lakier spełnia między innymi bardzo ważną normę dotyczącą bezpieczeństwa zabawek ÖNORM EN 71-3, jest wolny od metali ciężkich) Dzięki temu nasz produkt jest odporny na zabrudzenia, ma większą odporność na zadrapania, ścieralność a nawet działanie śliny czy potu ponieważ spełnia normy DIN 53160-1 i DIN 53160-2. Większość producentów nie lakieruje elementów składowych swoich produktów co obniża bezpieczeństwo oraz jakość produktu.

W każdej deskorolce jest montowane specjalne oczko pod które można podpinać linę, co zwiększa ilość wykonywanych ćwiczeń na deskorolce. Linkę do bujania i holowania >>> można zakupić oddzielnie.

Produkt ten jest wyrobem medycznym do różnego przeznaczenia, klasy I i jest zgodny z normami Dyrektywy medycznej 93/42/EWG, której wprowadzenie do prawa polskiego stanowią:

Ustawa o wyrobach medycznych z dn. 20.04.2004 r. oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 03.11.2004 w sprawie wymagań zasadniczych dla wyrobów medycznych różnego przeznaczenia, [Dz. U. 251 poz. 2514 ze zm.] oraz ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 kwietnia 2004 roku [Dz. U. 93, poz. 896 ze zm. i normami z nią zharmonizowanymi.

Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Wyrób medyczny, który powstaje z wyłącznie certyfikowanych materiałów. 

 

Szczegóły produktu
SI205g

Specyficzne kody

ean13
5904474213292
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Mocowania do liny poprzecznej Mocowania do liny poprzecznej
Obniżka! -40,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI213
155,00 zł (brutto)195,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Zestaw do liny poprzecznej umożlwiający jej mocowanie w 4 punktach.   Pozioma lina: http://empis.pl/empis2/product.php?id_product=467
Indeks: SI216
1 699,00 zł (brutto)
Zróżnicowane uchwyty wspinaczkowe (24 różnego typu) stymulują kreatywność i rozwijają umiejętności motoryczne dzieci. Wygodne wymiary 120x240cm sprawiają, że ścianka doskonale wpasowuje się w różnorodne przestrzenie....
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się