Sensokarty system przedsionkowy - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Pomyśl i ułóż.

Sensokarty system przedsionkowy Zobacz większe

Sensokarty system przedsionkowy

ze220

Nowy produkt

46,00zł

Wysyłka 24h

  SENSOKARTY to zestaw kilkudziesięciu kart z ćwiczeniami, wzbogaconych kolorowymi ilustracjami oraz opisami, które mają na celu pomoc w stworzeniu i realizacji prawidłowej diety sensorycznej oraz pomogą terapeutom i rodzicom poprowadzić i urozmaicić terapię. W każdej talii (oddzielnej dla poszczególnych systemów sensorycznych) znajduje się ok. 20 kart z ćwiczeniami. Na jednej stronie znajdziemy rysunek ćwiczenia, a na drugiej jego dokładny opis, podzielony na trzy sekcje. Pierwsza z nich (Cele) mówi o korzyściach terapeutycznych jakie możemy osiągnąć. Druga (Wskazówki) to informacje dla terapeuty, podpowiedzi jak kontrolować wykonanie ćwiczenia lub propozycje jego modyfikacji. Ostatnia sekcja (Ćwiczenie) to informacje dla dziecka jak krok po kroku wykonać ćwiczenie.

   

  Karty pasują do naszej kostki aktywności:

  https://empis.pl/sprawnosc/3816-kostka-aktywnosci.html?search_query=ostka&results=56

   

  Anna Sieradzka

  Neurologopeda, Psycholog, Glottodydaktyk, Terapeuta Integracji Sensorycznej, Terapeuta Johansen – IAS, wykładowca w Wyższej Szkole im. Pawła Włodkowica w Płocku

  W 2005 roku ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na Wydziale Pedagogika Specjalna – kierunek Logopedia, a w 2008 roku studia na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Psychologii.

  Od 2007 roku prowadzi Studio Terapii Logopedyczno Pedagogicznej, proacuje równiez w Poradni Sensum Mobile w Warszawie prowadzonej przez Zbigniewa Przyrowskiego (jako logopeda i terapeuta integracji sensorycznej).

  Prowadzi równiez zajęcia na Wyższej Uczelni im. Pawła Włodkowica w Płocku z pedagogiki (m.in. metodyka oddziaływań rewalidacyjnych, diagnoza rozwoju funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami, rehabilitacja zawodowa osób niepełnosprawnych).

  Jest autorką wielu publikacji dotyczących integracji sensorycznej oraz logopedii oraz autorką pomocy dydatkycznych (jak Sensokarty, Paluszkowe patyczki, Filcaki).

Opinie

Napisz opinię

Sensokarty system przedsionkowy

Sensokarty system przedsionkowy

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane