Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Newsletter

Pomyśl i ułóż

Tęczowa równoważnia

md15197

Nowy produkt

55,00zł

    Tęczowa równoważnia to zabawka, która wpływa na rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Konstrukcja zabawki jest prosta – drewniana deseczka z zaokrągloną podstawą, wyposażona w dziesięć kwadratowych dziurek, w których należy umieścić klocki tak, by utrzymać równowagę przedmiotu. W zestawie znajdziemy dziesięć różnokolorowych klocków różnej wielkości. Zabawa uczy dziecko podstawowych kolorów i cyferek (dziurki są ponumerowane), a także umiejętności logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Ćwiczy zręczność oraz koordynację ruchowo – wzrokową.

    Do równoważni dołączono również dwie karty – instrukcje, które podpowiadają w jakich kombinacjach ułożyć klocki. Można również próbować swoich sił i sporządzić listę własnych pomysłów. To zajęcie, które zaciekawi dziecko na długi czas, a także sprawi, że będzie się czuło usatysfakcjonowane, gdy odkryje odpowiednie ułożenie klocków.

    Wiek dziecka: 3+

Opinie

Napisz opinię

Tęczowa równoważnia

Tęczowa równoważnia

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane