zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Pomyśl i ułóż.

Klocki Tribi 18 elementów

T214056

Nowy produkt

27,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  W zestawie WELCOME otrzymujemy tubę zawierającą 18 klocków w 4 kolorach (zielony, czerwony, żółty i niebieski), w 3 kształtach (kwadrat, trójkąt i pięciokąt). Zestaw pozwala na poznanie zasady działania naszych klocków.

   

  Klocki TRIBI to foremne, płaskie figury geometryczne: trójkąty, kwadraty i pięciokąty, w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim. Wykonano je z elastycznego plastiku, przez co poszczególne elementy są odpowiednio giętkie, a przy tym bardzo trwałe.

  TRIBI zostały skonstruowane przez polskich twórców i są produkowane w Polsce z bezpiecznych, certyfikowanych tworzyw.

   

  Klocki Konstrukcyjne TRIBI z których można budować niezliczone wzory, figury geometryczne, mosty, wieże, budynki oraz wiele, wiele innych niesamowitych rzeczy - na płasko albo w trójwymiarze. Klocki można łączyć między sobą, tworząc nowe konstrukcje. Sprzyjają rozwijaniu Waszych umiejętności polegających na kreowaniu nowych pomysłów i kształtów. Już najmłodsi chętnie składają z klocków płaskie figury. Starsze dzieci konstruują znacznie bardziej skomplikowane bryły i figury, o których dorosłym nawet się nie śniło! 


Opinie

Napisz opinię

Klocki Tribi 18 elementów

Klocki Tribi 18 elementów

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane