Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Newsletter

Pomyśl i ułóż.

Obniżka! Kolorowe witraże Zobacz większe

Kolorowe witraże

T2111

Nowy produkt

35,00zł

-54,00zł

89,00zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

  Kolorowe witraże pozwalają na rozwijanie dziecięcej wyobraźni i kształtowanie poczucia estetyki poprzez tworzenie różnorodnych barwnych kompozycji. Poznawanie nowych środków ekspresji artystycznej umożliwia w sposób twórczy ilustrowanie i wyrażanie otaczającej rzeczywistości.

  Proponowane ćwiczenia nauczą dziecko rozpoznawania i nazywania kolorów, a także porównywania i dopasowywania do siebie zbliżonych kształtów, oferując inną formę zabawy niż układanie tradycyjnych puzzli.

  Kolorowe witraże poprzez wykorzystanie efektu przezroczystości pozwalają na ciekawe zaprezentowanie gotowych kompozycji i samokrytyczne spojrzenie na wynik swojej pracy.

  Skład zestawu:

  zestaw posiada instrukcję dla użytkownika zawierają przykładowe ćwiczenia oraz magazynek na akcesoria ułatwiający ich przechowywanie,
  wykonana z przezroczystego tworzywa tabliczka posiada okrągłe narożniki wyposażone w magnesy,

  elementy mocujące pozwalające na zawieszenie gotowych witraży

  witraże w formie rozdzielanych folii z nadrukiem, plansze z kolorowymi wzorami witraży, kolorowe elementy pozwalające na samodzielne tworzenie witraży.

Opinie

Napisz opinię

Kolorowe witraże

Kolorowe witraże

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-18:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane