Kołdra obciążeniowa dla dzieci, z poszewką, sklep - 3/4/5 kg - EMPIS
zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Pomoce obciążeniowe/kamizelka terapeutyczna

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Kołdra/kocyk obciążeniowy Zobacz większe

Kołdra/kocyk obciążeniowy z poszewką

Nowy produkt

Kołdra/kocyk obciążeniowy jest wykonany z miłego,przyjemnego w dotyku materiału w 3 różnych rozmiarach i obciążeniach dostosowanych do rozmiaru.

Więcej szczegółów

315,00zł

Wysyłka 24h

Konfiguracja produktu
Rodzaj
Duża
Mała
Średnia

  Kołdra/kocyk duży 150x200cm waga 5 kg

  Kołdra/kocyk średni 100x150cm waga 4 kg

  Kołdra/kocyk mały 90x100cm waga 3 kg

  Kołdra jest wypełniona specjalnym bezpiecznym, szklanym granulatem. Jego struktura jest podobna do piasku dzięki czemu kołdra nim wypełniona jest miękka i delikatna.

  Kołdra wykonana jest z certyfikowanych materiałów. Składa się z części zasadniczej z wypełnieniem/obciążeniem oraz poszewki, którą łatwo odpiąć od części zasadniczej za pośrednictwem suwaka, ukrytego wewnątrz kołdry.

  Taka konstrukcja kołdry pozwala na bardzo łatwe utrzymanie jej w czystości. Poszewkę można prać bez wypełnienia.  Dzięki czemu po praniu szybciej będziesz mógł ją znów używać.

  Produkt ten stosowany jest do dostarczania stałej modyfikowanej ciężarem obciążającym dawki wrażeń czucia głębokiego do zmniejszania obronności dotykowej przy zaburzeniach modulacji sensorycznej oraz w kształtowaniu niektórych reakcji posturalnych.

  Każda kołdra jest standardowo obciążona, jeżeli standardowe obciążenie nie odpowiada zaleceniom terapeuty, wystarczy w komentarzu zamówienia podać obciążenie kołdry odpowiednie dla Państwa dziecka.

  Kołdra zostanie uszyta z obciążeniem adekwatnym do zaleceń bez dodatkowych kosztów

  Polecamy artykuł na temat kołderek na portalu o integracjasensoryczna.info

Opinie

Napisz opinię

Kołdra/kocyk obciążeniowy z poszewką

Kołdra/kocyk obciążeniowy z poszewką

Kołdra/kocyk obciążeniowy jest wykonany z miłego,przyjemnego w dotyku materiału w 3 różnych rozmiarach i obciążeniach dostosowanych do rozmiaru.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane