Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Regulator zawieszenia sprzętu do terapii Integracji Sensorycznej

W zestawie oprócz regulatora, lina oraz karabińczyk.

Zobacz więcej
390,00 zł (brutto)
kupiono: 93
Wysyłka 24h
W magazynie
Numer:
SI3726
GTIN:
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione1
Opis

Regulator zawieszenia pozwala w płynny sposób regulować wysokość, na jakiej chcemy zawiesić sprzęt do terapii Integracji Sensorycznej. Wiele przyrządów stosowanych w tej terapii zawiesza się na różnych wysokościach. Jeżeli nie chcemy regulować wysokości zawieszenia za pośrednictwem karabińczyków, przedłużek linowych, możemy skorzystać właśnie z tego regulatora.

Dzięki zastosowaniu wygodnych, profesjonalnych mechanizmów blokujących, posługiwanie się zawiesiem jest banalnie proste. Nie wymaga użycia siły. Same zaciski zaś nie niszczą lin.
Prezentowane zawiesie wykorzystuje zaciski stosowane w alpinizmie wyczynowym i zabezpieczeniach przy pracach wysokościowych. Cechują się bardzo dużą trwałością i wytrzymałością. 
Zastosowanie tego typu zawiesi w zdecydowany sposób poprawia komfort pracy terapeuty, co jest wartością bezcenną w dłuższej perspektywie czasu.
Odpowiednio dobrana lina zaczepowa, która jest w zestawie znacznie ułatwia pracę a zawiesie regulowane czyni ją wręcz komfortową. 


Szczegóły produktu
SI3726
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Indeks: SI303
139,00 zł (brutto)
Krętlik - specjalnie zaprojektowany przez konstruktora i wyprodukowany na potrzeby terapii SI. Umożliwia cichy i płynny obrót 360 stopni każdego ze sprzętu SI . Dzięki krętlikowi terapeuta ma możliwośc lepszego...
Indeks: SI313
6 699,00 zł (brutto)
Estetyczne podwiesie drewniane, wolnostojące. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podwiesi stalowych. Daje większe możliwości terapii Integracji Sensorycznej. Istnieje możliwość dostosowania długości podwiesia,...
Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy
Obniżka! -300,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI314
3 600,00 zł (brutto)3 900,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Razem z podwiesiem otrzymają Państwo zestaw akcesoriów: - 1 x Belki rozbudowujące - 1 x specjalny łożyskowy krętlik (niezbędny do prawidłowej pracy sprzętu SI) - 1 x hak klamrowy - 4 x karabińczyk - 2 x przedłużka 50...
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się