Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

System SENSIS Zestaw do Terapii Integracji Sensorycznej

System SENSIS wyposażony w Maglownicę z drabinką, siatkę linową oraz ściankę wspinaczkową. Najbardziej rozbudowany i jednocześnie bardzo atrakcyjny wizualnie system podwieszania sprzętu w sali Integracji Sensorycznej

Dostępny tylko u nas!!

Materace nie wchodzą w skład zestawu. Można je dokupić jako produkt dodatkowy.

Zobacz więcej
13 999,00 zł (brutto)
kupiono: 64
Długość
  • Do 3 metrów
  • Do 3,5 metra
Kolor wałków maglownicy
  • granatowy
  • niebieski
  • szary
  • żółty
  • czarny
Realizacja 7-14dni
Numer:
SI935do3g
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione2
Opis

Standardowe wymiary podwiesia SENSIS to 3m x 3m. Istnieje jednak możliwość dopasowania wymiarów do Państwa potrzeb. Drewniana konstrukcja systemu może być zarówno kwadratem jak i prostokątem. Maksymalne wymiary systemu to 3,5m x 3,5m. Cena konstrukcji może ulec zmianie przy wymiarach większych niż standardowe.

UWAGA, przy standardowych wymiarach 3m x 3m minimalny rozmiar sali to 3,5m x 3,5m lub 4m x 3,2m. Do zrealizowania zamówienia wymagana jest wizualizacja, którą wykonujemy dla Państwa po złożeniu zamówienia. Do zrobienia wizualizacji potrzebujemy plan/rysunek uwzględniający wymiary pomieszczenia w którym będzie znajdował się System SENSIS.

Konstrukcja ta nie jest mocowana do podłogi, ścian czy sufitu. Dzięki czemu nie są Państwo narażeni np. na zniszczenie podłogi. Jest to wolno stojąca konstrukcja. Dzięki swym parametrom oraz wykorzystaniu przy produkcji tylko certyfikowanych materiałów mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.  Konstrukcja wykonana jest ze specjalnie produkowanej na nasze potrzeby klejonki niedostępnej handlowo na rynku, to sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały oraz niepowtarzalnie wykończony. 

Dwie górne belki wyposażone są w wózki z hakami na prowadnicach z możliwością blokady. Dzięki temu mogą Państwo w dowolnym miejscu ustawić hak i dopasować ustawienie do podwieszenia każdego dostępnego sprzętu SI. Jedna z górnych belek wyposażona jest w zamocowane na stałe haki co dodatkowo zwiększa możliwości zawieszania sprzętu.

Dodatkowo we wszystkich pionowych słupach podwiesia są również zamocowane haki, które umożliwiają podwieszenie siatki linowej, trampolin podwieszanych czy innych produktów.

Do zestawu dołączamy zawsze również: 10 karabińczyków i 1 krętlik i 2 przedłużki 50 cm.

Produkt ten jest wyrobem medycznym do różnego przeznaczenia, klasy I i jest zgodny z normami Dyrektywy medycznej 93/42/EWG, której wprowadzenie do prawa polskiego stanowią:

Ustawa o wyrobach medycznych z dn. 20.04.2004 r. oraz Rozporządzenie Ministra Zdrowia z 03.11.2004 w sprawie wymagań zasadniczych dla wyrobów medycznych różnego przeznaczenia, [Dz. U. 251 poz. 2514 ze zm.] oraz ustawą o wyrobach medycznych z dnia 20 kwietnia 2004 roku [Dz. U. 93, poz. 896 ze zm. i normami z nią zharmonizowanymi.

Produkt został zarejestrowany w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Sprawdź jak może wyglądać Twoja sala SI z SENSISem:Szczegóły produktu
SI935do3g

Specyficzne kody

ean13
5904474217566
Zapytaj o produkt
Realizacje Sal SI
Trusted Shops Reviews
You may also like
Indeks: SI303
139,00 zł (brutto)
Krętlik - specjalnie zaprojektowany przez konstruktora i wyprodukowany na potrzeby terapii SI. Umożliwia cichy i płynny obrót 360 stopni każdego ze sprzętu SI . Dzięki krętlikowi terapeuta ma możliwośc lepszego...
Indeks: SI313
6 699,00 zł (brutto)
Estetyczne podwiesie drewniane, wolnostojące. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podwiesi stalowych. Daje większe możliwości terapii Integracji Sensorycznej. Istnieje możliwość dostosowania długości podwiesia,...
Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy
Obniżka! -300,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI314
3 600,00 zł (brutto)3 900,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Razem z podwiesiem otrzymają Państwo zestaw akcesoriów: - 1 x Belki rozbudowujące - 1 x specjalny łożyskowy krętlik (niezbędny do prawidłowej pracy sprzętu SI) - 1 x hak klamrowy - 4 x karabińczyk - 2 x przedłużka 50...
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się