Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Koszyk 0

System SENSIS Zestaw do Terapii Integracji Sensorycznej

System SENSIS wyposażony w Maglownicę z drabinką, siatkę linową oraz ściankę wspinaczkową. Najbardziej rozbudowany i jednocześnie bardzo atrakcyjny wizualnie system podwieszania sprzętu w sali Integracji Sensorycznej

Materace nie wchodzą w skład zestawu. Można je dokupić jako produkt dodatkowy.

13 299,00 zł (brutto)
Wymiary
  • Do 3 x 3 metra
  • Do 3,5 x 3,5 metra
Realizacja 7-14dni
Numer:
SI935do3
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione2
Opis

Standardowe wymiary podwiesia SENSIS to 3m x 3m. Istnieje jednak możliwość dopasowania wymiarów do Państwa potrzeb. Drewniana konstrukcja systemu może być zarówno kwadratem jak i prostokątem. Maksymalne wymiary systemu to 3,5m x 3,5m. Cena konstrukcji może ulec zmianie przy wymiarach większych niż standardowe.

UWAGA, przy standardowych wymiarach 3m x 3m minimalny rozmiar sali to 3,5m x 3,5m lub 4m x 3,2m. Do zrealizowania zamówienia wymagana jest wizualizacją którą wykonujemy dla Państwa po złożeniu zamówienia. Do zrobienia wizualizacji potrzebujemy plan uwzględniający wymiary pomieszczenia w którym będzie znajdował się System SENSIS.

Konstrukcja ta nie jest mocowana do podłogi, ścian czy sufitu. Dzięki czemu nie są Państwo narażeni np. na zniszczenie podłogi. Jest to wolno stojąca konstrukcja. Dzięki swym parametrom oraz wykorzystaniu przy produkcji tylko certyfikowanych materiałów mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa.  Konstrukcja wykonana jest ze specjalnie produkowanej na nasze potrzeby klejonki niedostępnej handlowo na rynku, to sprawia, że produkt jest bardzo wytrzymały oraz niepowtarzalnie wykończony. 

Dwie górne belki wyposażone są w wózki z hakami na prowadnicach z możliwością blokady. Dzięki temu mogą Państwo w dowolnym miejscu ustawić hak i dopasować ustawienie do podwieszenia każdego dostępnego sprzętu SI. Jedna z górnych belek wyposażona jest w zamocowane na stałe haki co dodatkowo zwiększa możliwości zawieszania sprzętu.

Dodatkowo we wszystkich pionowych słupach podwiesia są również zamocowane haki, które umożliwiają podwieszenie siatki linowej, trampolin podwieszanych czy innych produktów.

Do zestawu dołączamy zawsze również: 10 karabińczyków i 1 krętlik.

Szczegóły produktu
SI935do3
Zapytaj o produkt
Produkty powiązane
Indeks: SI303
139,00 zł (brutto)
Krętlik - specjalnie zaprojektowany przez konstruktora i wyprodukowany na potrzeby terapii SI. Umożliwia cichy i płynny obrót 360 stopni każdego ze sprzętu SI . Dzięki krętlikowi terapeuta ma możliwośc lepszego...
Indeks: SI313
6 699,00 zł (brutto)
Estetyczne podwiesie drewniane, wolnostojące. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podwiesi stalowych. Daje większe możliwości terapii Integracji Sensorycznej. Istnieje możliwość dostosowania długości podwiesia,...
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: SI203
299,00 zł (brutto)
Deskorolka z miękkim obiciem wyposażona w zwrotne (pełen obrót 360 stopni) kauczukowe kółka. Zalecana szczególnie do ćwiczeń stosowanych w dyspraksjach, ale również do stymulacji układu przedsionkowego.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się