Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

System Sensis wersja metalowa

Przedstawiamy Państwu nasz nowy system Sensis tym razem w wersji metalowej, który daje duże większą możliwość dostosowania pod Państwa potrzeby. Tylko u nas! Do systemu pasują materace sensis (rekomendujemy kolor niebieski)

Zobacz więcej
12 999,00 zł (brutto)
kupiono: 1
Dostawa 1-7 dni
Numer:
SI611
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

Produkt zgłoszony w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO). Wzór zastrzeżony prawem z rejestracji wzoru wspólnotowego.

Przedstawiamy Państwu nasz nowy system Sensis tym razem w wersji metalowej. Wymiary standardowej konstrukcji to 3x3m. Istnieje możliwość wykonania konstrukcji pod wymiar Państwa pomieszczenia, produkt taki wymaga indywidualnej wyceny.

Cena dotyczy pełnego zestawu a więc wszystkiego to co widzą Państwo na zdjęciu. W cenie produktu otrzymują Państwo metalową konstrukcję, siatkę linową, drabinkę, maglownicę, ściankę fale oraz ściankę ser (ścianki te są w zestawie standardowym, klient może wybrać inny model ścianki z naszej serii ścianek deluxe). Do zestawu dołączamy również 10 karabińczyków oraz specjalistyczny krętlik.

Konstrukcja systemu Sensis standardowo jest polakierowana na kolor szary ale klient może wybrać dowolny inny kolor jak np. biały, niebieski czy zielony. Nie ma to wpływu na cenę produktu.

Konstrukcja ta nie jest mocowana do podłogi, ścian czy sufitu. Dzięki czemu nie są Państwo narażeni np. na zniszczenie podłogi. Jest to wolno stojąca konstrukcja. Dzięki swym parametrom oraz wykorzystaniu przy produkcji tylko certyfikowanych materiałów mają Państwo gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. 

Dwie górne belki wyposażone są w ruchome haki na prowadnicach z możliwością blokady. Dzięki temu mogą Państwo w dowolnym miejscu ustawić hak i dopasować ustawienie do podwieszenia każdego dostępnego sprzętu SI.  Środkowa górna belka wyposażona jest w zamocowane na stałe haki co dodatkowo zwiększa możliwości zawieszania sprzętu. 

Dodatkowo we wszystkich pionowych słupach podwiesia jest możliwość zamontowania haków, które umożliwiają podwieszenie siatki linowej, trampolin podwieszanych, podwieszanego tunelu czy innych produktów.

Produkt został tak stworzony aby był łatwy w montażu. Dzięki czemu nie wymaga przyjazdu do Państwa naszych montażystów. Produkt mieści się na jednej euro palecie dzięki czemu koszt wysyłki na terenie całej Polski to tylko 150 zł.

Szczegóły produktu
SI611
Zapytaj o produkt
Trusted Shops Reviews
You may also like
Indeks: SI303
139,00 zł (brutto)
Krętlik - specjalnie zaprojektowany przez konstruktora i wyprodukowany na potrzeby terapii SI. Umożliwia cichy i płynny obrót 360 stopni każdego ze sprzętu SI . Dzięki krętlikowi terapeuta ma możliwośc lepszego...
Indeks: SI313
6 699,00 zł (brutto)
Estetyczne podwiesie drewniane, wolnostojące. Ciekawa alternatywa dla tradycyjnych podwiesi stalowych. Daje większe możliwości terapii Integracji Sensorycznej. Istnieje możliwość dostosowania długości podwiesia,...
Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy Podwiesie do sprzętu SI (stalowe) + hak klamrowy
Obniżka! -300,00 zł
Ograniczona oferta specjalna
Indeks: SI314
3 600,00 zł (brutto)3 900,00 zł

Wyświetl historię cen produktu

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Razem z podwiesiem otrzymają Państwo zestaw akcesoriów: - 1 x Belki rozbudowujące (dla zamówień po 13.12.2020) - 1 x specjalny łożyskowy krętlik (niezbędny do prawidłowej pracy sprzętu SI) - 1 x hak klamrowy - 4 x...

Menu

Ustawienia

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się