Wszystkie zamówienia, w których nabywcą jest miasto, gmina itp., realizujemy bez oczekiwania na płatność, wystawiając faktury z odroczonym terminem płatności. Faktury te są przesyłane mailowo przez opiekunów zamówień po wysyłce towaru. Na życzenie klienta taka faktura może zostać wysłana wcześniej.

Obciążeniowy słoń 2 kg

Indeks: WES70922
brutto 279,00 zł
netto 226,83 zł
brutoo
Dostępność Brak produktu
Czas dostawy dni
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
🪙 Kupując, zdobędziesz 2 pkt w programie Mój Empis

Gwarancja jakości

service.svg Gwarancja i wsparcie serwisowe

Metody płatności

paypal.jpgprzelewy.jpggoogle-pay.jpgapple-pay.jpgmastercard.jpgvisa.jpgblik.jpgmbank.jpgpaypo.jpgpayu.jpg

🦛 Obciążeniowy słoń 2 kg

Spokój, regulacja i poczucie bezpieczeństwa

Słoń obciążeniowy to terapeutyczny pluszak sensoryczny, który wspiera dzieci w wyciszeniu, koncentracji i samoregulacji. Dzięki odpowiednio dobranej wadze działa uspokajająco na układ nerwowy, dając dziecku poczucie stabilności i komfortu.


🌿 Dlaczego warto?

😌 Redukuje stres i napięcie
Głęboki nacisk pomaga obniżyć pobudzenie i sprzyja wyciszeniu emocjonalnemu.

🧠 Wspiera koncentrację i uwagę
Idealny dla dzieci z ADHD, ADD oraz trudnościami w skupieniu.

🤍 Daje poczucie bezpieczeństwa
Ciężar pluszaka pomaga dziecku lepiej odczuwać granice własnego ciała.

🌸 Naturalne wyciszenie
Poduszka rozgrzewająca z pszenicą i lawendą działa kojąco i relaksująco.

🧸 Miękki i przyjazny
Delikatny materiał i sympatyczny kształt koali zachęcają do przytulania.

🎒 Łatwy do przenoszenia
Kompaktowy rozmiar sprawia, że koala może towarzyszyć dziecku w domu, terapii lub podróży.


🧩 Wsparcie terapeutyczne

✔️ Zaburzenia koncentracji uwagi (ADHD, ADD)
✔️ Zaburzenia ze spektrum autyzmu
✔️ Trudności w regulacji emocji
✔️ Nadmierne pobudzenie sensoryczne


📌 Informacje techniczne

⚖️ Waga: 2 kg
📏 Wymiary: 43 x 30  x 11 cm 
🧵 Materiał:
– poduszka wypełniona watą i mikrogranulkami szklanymi
– wkład rozgrzewający z ziarnami pszenicy i lawendą
🧼 Pielęgnacja: zdejmowana poszewka, pranie w 30°C

📦 Zestaw zawiera:
1 poduszkę obciążeniową + 1 pokrowiec hipopotam 


⚠️ Ważne:
Produkt terapeutyczny – nie jest zwykłą zabawką.
Do użytku wyłącznie podczas zajęć sensorycznych pod nadzorem osoby dorosłej.
Dla dzieci poniżej 3 lat – zawsze pod kontrolą opiekuna.

Indeks: WES70922

Stan: Nowy

Pytania i odpowiedzi

Czas realizacji zamówienia jest zależny od wybranych produktów. Przy każdym z nich widnieje informacja o przewidywanym czasie dostarczenia. Naszym celem jest to, aby każde zamówienie było realizowane najszybciej, jak to jest tylko możliwe. Aby uzyskać precyzyjną informację na temat konkretnego z nich, prosimy o kontakt z opiekunem zamówienia.

Tak, istnieje taka możliwość. Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do naszego programu lojalnościowego, dzięki któremu można korzystać ze stałych upustów. Dodatkowo, zależnie od wielkości zamówienia, przyznajemy indywidualne rabaty. Aby z nich skorzystać, najlepiej złożyć zamówienie z płatnością na podstawie faktury, a następnie skontaktować się z naszym działem obsługi klienta i ustalić szczegóły specjalnej oferty. Zachęcamy też do obserwowania naszych profili w mediach społecznościowych, w których publikujemy informacje o nadchodzących promocjach.

Tak, istnieje taka możliwość. Udzielamy wtedy wszelkiego potrzebnego wsparcia w zakresie skompletowania dokumentacji (proformy, faktury itd.) i realizujemy wspólnie z Państwem takie zamówienia.

Wczytuje...