Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Logopedia PRO - pakiet GOLD

Czas realizacji 1-7 dni

Pakiet 14 multimedialnych modułów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę oraz terapię większości zaburzeń mowy i języka występujących u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wraz z Aplikacją Logopedy, Modułem Badania Mowy oraz przewodnikiem metodycznym.

Zobacz więcej
5 341,00 zł (brutto)
kupiono: 3
Dostawa 1-7 dni
Numer:
ne30
GTIN:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione0
Opis

eduSensus LOGOPEDIA PRO Pakiet GOLD

OPIS PROGRAMU:

LOGOPEDIA PRO to najczęściej wybierana seria programów logopedycznych w szkołach, przedszkolach i poradniach. Program przeznaczony jest dla logopedów, terapeutów, specjalistów i nauczycieli prowadzących zajęcia z dziećmi wymagającymi terapii logopedycznej, mającymi problemy z artykulacją głosek, przyswajaniem języka i jego prawidłowym rozwojem a także tych, pracujących z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

 

Wspiera rozwój kompetencji kluczowych, w tym umiejętność sprawnego porozumiewania się w różnych sytuacjach komunikacyjnych. Jako pomoc dydaktyczna może służyć w terapii procesów komunikacji. Programy mogą być stosowane wspomagająco w terapii uczniów z niepełnosprawnością intelektualną, wpływają na rozwój percepcji słuchowej, a także rozwijają pamięć słuchową  poprzez określone funkcje programu. Logopedia PRO daje możliwość profesjonalnej diagnozy i terapii logopedycznej w formie zabawy.

 

LOGOPEDIA PRO  to narzędzie multimedialne, które poza wsparciem obszaru językowego łączy w sobie ćwiczenia wielu innych obszarów:

·         koordynacji wzrokowej,

·         koordynacji słuchowej,

·         koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej,

·         grafomotoryki,

·         logicznego myślenia,

·         pamięci,

·         spostrzegawczości,

·         umiejętności klasyfikacji,

·         umiejętności kategoryzacji.

WA     

BeztWarunki korzystania:

         Terminowa licencja na 2 urządzenia: 2x komputer. (NOWOŚĆ 2021!)

·         Program współpracuje z monitorami i tablicami interaktywnymi, program w pełni działający bez dostępu do internetu.

·         Materiały instruktażowe online z obsługi programu, bezpłatne aktualizacje i wsparcie techniczne producenta po zakupie.

·         2 lata gwarancji.

·        Działanie programu offline, niezależne od jakości sieci w placówce.

Aplikacja instalowana wyłącznie lokalnie zapewniająca bezpieczeństwo danych wrażliwych, bez konieczności podpisywania z wydawcą umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych

·        

za

Zalety programu:

        Seria programów eduSensus Logopedia PRO jest wyrobem medycznym - skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania potwierdzone zostały w ocenach klinicznych.

·         Certyfikat ISO 9001:2015 producenta.

·         Seria rekomendowana przez Polski Związek Logopedów.

·         Jedyny logopedyczny produkt multimedialny z ćwiczeniami na wszystkie etapy terapii głosek (głoska w izolacji, głoska w sylabach, głoska w logatomach, głoska w wyrazie, głoska w zestawieniach wyrazowych, głoska w zdaniach, głoska w tekście).

·         Czystość fonetyczna” materiału językowego na wszystkich etapach terapii głosek.

·         Możliwość wielokrotnego wykorzystania jednego ćwiczenia – zmienny materiał ilustracyjny i układ odpowiedzi.

·         Możliwość nagrywania głosu dziecka, np. przy użyciu profesjonalnego mikrofonu dołączonego do zestawu, a także archiwizowania nagrań.

·         Atrakcyjne elementy motywacyjne w postaci „Mówtaków” do wyboru.

·         Zaawansowana Aplikacja Logopedy do zarządzania danymi z prowadzonej terapii.

·         Konsultacja merytoryczna dr Anny Walencik-Topiłko – neurologopedy, wykładowcy akademickiego, językoznawcy, terapeuty głosowego.

Bezpłatny aktualizator. 

Logopedia PRO pakiet GOLD zawiera:

14 specjalistycznych multimedialnych modułów logopedycznych wspierających profilaktykę, diagnozę i terapię najczęściej występujących u dzieci zaburzeń mowy i języka oraz procesów komunikacji.

Ponad 2500 interaktywnych ćwiczeń i prawie 1000 kart pracy do wydruku.

 

Moduły obejmujące ćwiczenia do terapii logopedycznej:

Szereg ciszący – moduł podstawowy

Szereg ciszący – moduł profesjonalny

Szereg syczący – moduł podstawowy

Szereg syczący – moduł profesjonalny

Szereg szumiący – moduł podstawowy

Szereg szumiący – moduł profesjonalny

Różnicowanie szeregów

Głoska „r” – moduł podstawowy

Głoski „r”, „l” – moduł profesjonalny

Mowa bezdźwięczna

Sfonem

Echokorektor

Głoski tylnojęzykowe „k”, „g”, „h”

Trening logopedyczny.

 

Obszerny moduł Badanie Mowy do diagnozy logopedycznej, zawierający 700 interaktywnych ilustracji do badania artykulacji wybranej głoski we wszystkich pozycjach w wyrazie. Diagnoza w zakresie artykulacji, rozumienia mowy oraz umiejętności wypowiadania się.

 

Aplikacja Terapeuty do zarządzania danymi z prowadzonej terapii – możliwość śledzenia postępów dziecka i dokumentowanie przebiegu terapii.

 Profesjonalny mikrofon logopedyczny.

 

Dwie publikacje drukowane w zestawie: Przesiewowe badanie mowy- kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy i  Logorymy(NOWOŚĆ 2021!)


Przesiewowe badanie mowy.
Artykulacja, odbiór i nadawanie mowy to kwestionariusz obrazkowo-wyrazowy do badania rozumienia i nadawania mowy oraz artykulacji u dzieci

w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest to kolorowa publikacja na spirali, która umożliwia przeprowadzenie przesiewowego badania mowy przez logopedę w łatwy i wygodny sposób. Terapeuta siada naprzeciwko dziecka, wybiera część badania właściwą dla wieku badanego i po kolei prezentuje mu kolorowe ilustracje. Wyniki notuje w formularzu umieszczonym w publikacji. Publikacja zawiera: wstęp, w którym znajduje się opis badania przesiewowego, instrukcję przeprowadzenia badania, cztery kwestionariusze do badania artykulacji (dla dzieci w 3. i 4. roku życia, 5. i 6. roku życia, 6. roku życia – gotowość szkolna oraz uczniów w klasach I–III), a także cztery ilustracje do badania odbioru i nadawania mowy – każda na trzech poziomach, które różnią liczbą szczegółów. W publikacji znajdują się także cztery formularze do skserowania i wypełnienia przez terapeutę w trakcie badania.

 

Logorymy, czyli zabawne wierszyki z odrobiną muzyki to kolorowa książeczka zawierająca rymowane teksty logopedyczne stworzone i dobrane pod kątem fonetycznym. Książka zawiera treściwy wstęp teoretyczny oraz ponad 200 zabawnych, ilustrowanych wierszy logopedycznych.

Poszczególne wiersze są skoncentrowane na utrwalaniu określonych głosek lub grup głosek, mogą być wzorem dla czystości fonetycznej tekstów logopedycznych.

Książka jest przeznaczona dla rodziców, którzy chcą u swoich dzieci ćwiczyć prawidłową wymowę, jak i dla logopedów do wykorzystania w terapii zaburzeń artykulacji oraz dla samych dzieci, by powtarzały rymowanki i jednocześnie utrwalały poprawne brzmienie głosek.

Wszystkie wierszyki zostały nagrane – pliki dźwiękowe są dostępne w katalogu z pomocami dydaktycznymi umieszczonym na pendrivie z programem.

 

e-Przewodnik metodyczny do pracy z programem.

 

Dodatkowo ponad 2000 dodatkowych pomocy dydaktycznych w wersji elektronicznej: przesiewowe badanie mowy, multimedialne książki eduSensus, dźwięki, melodie i piosenki eduSensus, karty pracy do wydruku, obrazki i gry eduSensus, aplikacje oraz przewodnik po tych pomocach.

Produkt spełnia wymagania rządowego programu Aktywna Tablica 2021-2024, przede wszystkim jako program do terapii:

·         dla uczniów z zaburzeniami uwagi i koncentracji (w tym: ADHD – Attention Deficit Hyperactivity Disorder, ADD – Attention Deficit Disorder), z niepełnosprawnością intelektualną oraz dla uczniów z zaburzeniami procesów uczenia się, w tym z dysleksją, dyskalkulią,

·         procesów komunikacji, w tym zaburzeń przetwarzania słuchowego, dla uczniów z centralnymi zaburzeniami słuchu, słabosłyszących, z zaburzeniami koncentracji i uwagi, w tym z ADHD, ADD, autyzmem.

·         dla uczniów posługujących się wspomagającymi i alternatywnymi metodami komunikacji (AAC – Augmentative and Alternative Communications), w szczególności uczniów z uszkodzeniami neurologicznymi, porażeniami,

·         dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim,

·         dla uczniów mających problemy w edukacji szkolnej z przyczyn innych niż wymienione powyżej z zaburzeniami wymagającymi terapii logopedycznej lub psychologicznej.

Zajęcia z programem z serii LOGOPEDIA PRO z wykorzystaniem monitora interaktywnego

 

Odkryj pełnię możliwości multimedialnych programów eduSensus!

Poznaj zalety programu LOGOPEDIA PRO na zajęciach indywidualnych i w małej grupie, w formie stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej.

Dowiedz się jak zacząć pracę z programem i jak połączyć komputer z monitorem interaktywnym.

Skorzystaj z inspiracji, jak włączyć uczniów do pracy przy pomocy interaktywnych ćwiczeń. 

Zobacz jak karty pracy ożywają na monitorze i w jaki sposób możesz komunikować się z grupą uczniów czy z rodzicami.  

 

nagranie

Szczegóły produktu
ne30
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: BX1119
79,00 zł (brutto)
Poppitoppy to zabawka pełna roztańczonych kulek. Naciśniesz raz czy może sto razy? Podziwiaj szalony taniec! Wciśnięcie kapelusza wesołego ludzika powoduje, że kolorowe kuleczki podskakują jak oszalałe - co bardzo...

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się