zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Multimedia

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

EUROPlus+ Niemiecki dla dzieci Nicole und Thomas 5-8 lat

ne05

Nowy produkt

Czas realizacji 7-14 dni

Więcej szczegółów

59,00 zł

  Interaktywny program do nauki języka niemieckiego dla najmłodszych. Obejmuje podstawowe słownictwo używane przez dzieci w wieku 5-8 lat. Program w wersji jednostanowiskowej.

  Zastosowanie: w domu
  Dla kogo: dzieci w wieku 5-8 lat
  Poziom: podstawowy

  Opis:
  Multimedialny program do nauki języka niemieckiego uatrakcyjnią naukę, wspomagając opanowanie najważniejszych słówek i zwrotów. Nowoczesne rozwiązania multimedialne sprawiają, że nauka jest interesująca i skuteczna.
  W programie wykorzystano system prezentacji multimedialnych - kolorowych, udźwiękowionych obrazków umożliwiający dziecku naukę prawidłowej wymowy. Wbudowano funkcję słownika, w którym uczeń łatwo odnajdzie interesujące go wyrazy. Główną ideą programu jest nauka przez zabawę. Podczas emocjonujących zadań wraz z głównymi bohaterami programu - rówieśnikami dziecka, uczeń skutecznie i intuicyjnie przyswaja niemieckie słownictwo.

  Zalety programu
  - 450 niemieckich słówek
  - 210 interaktywnych ćwiczeń
  - prawie 400 kolorowanek do wydrukowania
  - system rozpoznawania mowy
  - wiele multimedialnych testów utrwalających słownictwo
  - dodatki mobilizujące do nauki i rozwijające umiejętności dziecka (gry językowe i inne narzędzia)

  Słówka na obrazkach
  Program oparty jest na multimedialnej prezentacji angielskich wyrazów w formie kolorowych obrazków. Wszystkie słówka są udźwiękowione, co umożliwia dziecku poznanie ich prawidłowej wymowy. Dzięki funkcji Słowniczka dziecko szybko i łatwo odnajdzie interesujący go wyraz.

  Nauka poprzez zabawę
  Nicole i Tommy to rówieśnicy użytkownika, którzy towarzyszą mu podczas rozwiązywania zadań. Ćwiczenia specjalnie zaprojektowano tak, aby uczeń, wykonując je, bawił się i jednocześnie skutecznie przyswajał sobie angielskie słownictwo.

  Profesjonalna oceny wymowy
  Program wyposażono w zaawansowany system rozpoznawania mowy, pozwalający precyzyjnie ocenić prawidłowość wymowy angielskich słówek i zwrotów. Po wypowiedzeniu słowa do mikrofonu dziecko może je porównać z nagraniem oryginalnym.

  Bogactwo atrakcyjnych dodatków
  Program wyposażono w atrakcyjne narzędzia wszechstronnie rozwijające umiejętności dziecka (m.in. Alfabet, Liczby, Gry językowe). Dla małych miłośników kolorowania można drukować czarno-białe ilustracje będące plastycznym odpowiednikiem słówek

  Motywacja do nauki
  Dzięki zamieszczeniu w programie kilkunastu testów sprawdzających, możliwe jest sprawdzenie stopnia opanowania przez dziecko wiedzy. Prawidłowe wykonanie ćwiczeń jest nagradzane pojawieniem się ciekawej animacji, a poprawne rozwiązanie wszystkich zadań w kursie zostaje uhonorowane dyplomem, który po wydrukowaniu można uroczyście wręczyć dziecku.

30 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane