Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Multimedia językowe

Angielski Nicole and Tommy

dp04

Nowy produkt

89,00zł

  Interaktywny program do nauki języka angielskiego dla najmłodszych. Obejmuje podstawowe słownictwo używane przez dzieci w wieku 6-10 lat. Program w wersji jednostanowiskowej.

  Zastosowanie: w domu
  Dla kogo: dzieci w wieku 6 - 10 lat
  Poziom: podstawowy

  Opis:
  Multimedialna programy do nauki języka angielskiego uatrakcyjnią naukę, wspomagając opanowanie najważniejszych słówek i zwrotów. Nowoczesne rozwiązania multimedialne sprawiają, że nauka jest interesująca i skuteczna.

  Prosto i atrakcyjnie uczy zwrotów obejmujących tematykę taką jak:
  - Rodzina,
  - W domu,
  - W szkole,
  - Zabawki,
  - Zwierzęta
  - oraz bardziej zaawansowaną: Zawody, Czas, Sport, Pogoda, Hobby i inne.

  W programie wykorzystano system prezentacji multimedialnych - kolorowych, udźwiękowionych obrazków umożliwiający dziecku naukę prawidłowej wymowy. Wbudowano funkcję słownika, w którym uczeń łatwo odnajdzie interesujące go wyrazy. Główną ideą programu jest nauka przez zabawę. Podczas emocjonujących zadań wraz z głównymi bohaterami programu - rówieśnikami dziecka, uczeń skutecznie i intuicyjnie przyswaja angielskie słownictwo.

  Zalety programu
  - 450 angielskich słówek
  - 20 lekcji, 210 interaktywnych ćwiczeń, 150 ekranów
  - prawie 400 kolorowanek do wydrukowania
  - system rozpoznawania mowy
  - Wiele multimedialnych testów utrwalających słownictwo
  - dodatki mobilizujące do nauki i rozwijające umiejętności dziecka (gry językowe i inne narzędzia)

  Słówka na obrazkach
  Program oparty jest na multimedialnej prezentacji angielskich wyrazów w formie kolorowych obrazków. Wszystkie słówka są udźwiękowione, co umożliwia dziecku poznanie ich prawidłowej wymowy. Dzięki funkcji Słownika dziecko szybko i łatwo odnajdzie interesujący go wyraz.

  Nauka poprzez zabawę
  Nicole i Tommy to rówieśnicy użytkownika, którzy towarzyszą mu podczas rozwiązywania zadań. Ćwiczenia specjalnie zaprojektowano tak, aby uczeń, wykonując je, bawił się i jednocześnie skutecznie przyswajał sobie angielskie słownictwo.

  Profesjonalna oceny wymowy
  Dzięki zaawansowanemu systemowi rozpoznawania mowy, dziecko jest w stanie samo określić swoje postępy - po wypowiedzeniu do mikrofonu danego słowa lub wyrażenia może je porównać z nagraniem oryginalnym.

  Bogactwo atrakcyjnych dodatków
  Program wyposażono w atrakcyjne narzędzia wszechstronnie rozwijające umiejętności dziecka (m.in. Alfabet, Liczby, Gry językowe). Dzięki gotowym do wydruku czarno-białym ilustracjom, które są plastycznym odpowiednikiem słówek, mali użytkownicy będą mogli uczyć się także bez wykorzystania komputera.

  Motywacja do nauki
  Dzięki zamieszczeniu w programie kilkunastu testów sprawdzających, możliwe jest sprawdzenie stopnia opanowania przez dziecko wiedzy. Prawidłowe wykonanie ćwiczeń jest nagradzane pojawieniem się ciekawej animacji, a poprawne rozwiązanie wszystkich zadań w kursie zostaje uhonorowane dyplomem, który po wydrukowaniu można uroczyście wręczyć dziecku.

Opinie

Napisz opinię

Angielski Nicole and Tommy

Angielski Nicole and Tommy

3 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane