Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

close

Multimedia językowe

Angielski Pingwin Alex i Przyjaciele

dp03

Nowy produkt

59,00zł

  Angielski dla dzieci "Pingwin Alex i przyjaciele" to multimedialny program do nauki języka angielskiego przeznaczony dla dzieci w wieku 4-7 lat. Program w wersji jednostanowiskowej.

  Zastosowanie: w domu
  Dla kogo: dzieci w wieku 4 - 7 lat
  Poziom: podstawowy

  Opis:
  Multimedialny program do nauki języka angielskiego pozwala dzieciom, warz z pingwinem Alexem i jego przyjaciółmi, poznawać podstawowe słówka należące do 9 kategorii tematycznych:
  - Zwierzęta
  - Świat
  - Kolory
  - Liczby
  - Rodzina
  - Zabawki
  - Jedzenie
  - Ciało
  - Ubrania

  Dzięki różnorodnym ćwiczeniom i grom, barwnej grafice oraz atrakcyjnej fabule praca z programem staje się dla dziecka nie tylko nauką, lecz przede wszystkim niezapomnianą przygodą!

  Zalety programu
  - nauka angielskich słówek na wesoło,
  - 9 lekcji, 100 słówek, 60 ekranów,
  - interesujące gry edukacyjne doskonalące percepcję wzrokową i koncentrację,
  - nauka wymowy dzięki modułowi nagrywania głosu,
  - atrakcyjny system motywacyjny i różnorodne nagrody multimedialne,
  - prosta i intuicyjna obsługa ucząca samodzielności,
  - wiele dodatkowych atrakcji

  Wyspa Przygoda
  Akcja fabularna programu rozgrywa się na wyspie Przygoda, którą zamieszkuje Pingwin Alex. Odwiedzają go przyjaciele: Żółw, Mrówka, Wiewiórka, Żyrafa, Kangurek, Myszka, Żabka i Mrówkojad. Dziecko, wykonując poszczególne zadania, pomaga każdemu z przyjaciół Alexa w rozwiązaniu jego problemu, w ten sposób bawiąc się, jednocześnie przyswaja sobie angielskie słówka.

  Słówka na wesoło
  W trakcie poszczególnych lekcji uczeń poznaje słówka z danego zakresu tematycznego. Prezentację nowych treści dostosowano do możliwości percepcji małego dziecka, dzięki czemu nauka jest nie tylko przyjemna, ale również skuteczna. Uatrakcyjnieniu procesu nauki służą także przydatne narzędzia - Słownik języka angielskiego i Gry. Dzięki nim możliwe jest ćwiczenie w formie zabawy poznanego wcześniej słownictwa oraz nauka nowych wyrazów. Gry umożliwiają również doskonalenie percepcji wzrokowej i koncentracji, co zapewnia właściwe przygotowanie do podjęcia obowiązków szkolnych.

  Atrakcyjne dodatki
  Bardzo ważnym elementem programu jest system motywujący dziecko do dalszej nauki. Za każde prawidłowo rozwiązane zadanie dziecko dostaje nagrodę (m.in. gry niespodzianki, czy zabawne animacje). Za poprawne wykonanie wszystkich zadań zebranych w programie uczeń otrzymuje natomiast dyplom, będący wyjątkową pamiątką z podróży na wyspę Przygoda.
  Nowość! Strona Pingwina Alexa gdzie znajdziesz jeszcze więcej dodatków!

  Prosta obsługa programu
  Dużym atutem programu jest jego intuicyjna obsługa. Podpowiedzi w postaci filmów z Pingwinem Alexem pomagają dziecku samodzielnie rozwiązywać zadania. Dzięki temu ćwiczy ono słuchanie ze zrozumieniem i umiejętność praktycznego wykorzystania otrzymanych wskazówek.

Opinie

Napisz opinię

Angielski Pingwin Alex i Przyjaciele

Angielski Pingwin Alex i Przyjaciele

3 innych produktów w tej kategorii

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane