zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Meble sensoryczne/wyposażenie

Kalkulator kosztu dostawy


Możesz sprawdzić koszt dostawy firmą EMPIS (dla dużych zamówień) podając dane adresu dostawy, proszę nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy" i wypełnić formularz.

Kalkulator kosztu dostawy

Proszę podać dane adresowe punktu dostawy i nacisnąć przycisk "Sprawdź koszt dostawy". Wycena dotyczy transportu firmą EMPIS (dla dużych zamówień), 2zł za km w jedną stronę.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Podium kwadrat z otworem (system easy connect)

er104p

Nowy produkt

730,00 zł

    Wymiary podium to 60x60x45 cm. Jest to element systemu easy connect, który mogą Państwo dowolnie i jak sama nazwa wskazuje łatwo łączyć i dostosowywać do swojego pomieszczenia tworząc spektakularne podium, idealne do terapii Snoezelen, sali doświadczania świata. Każde podium ma elementy mocujące dzięki czemu cała kosntrukcja składająca się nawet z kilkunastu elementów jest bezpieczna i nie ,,rozjeżdża się" podczas uzytkowania.

    Podium wykonane jest z grubej, trwałej sklejki. Całość jest obita gąbką oraz białą certyfikowaną sztuczną skórą. Góra podium jest zdejmowana tak aby w łatwy sposób można było umieścić wewnątrz kolumnę bąbelkową.

    Prezentujemy przykładowe wizualizacje z użyciem tego elementu systemu.

    Możemy wykonać dowolną wizualizację w docelowym pomieszczeniu.

30 innych produktów w tej kategorii

Skontaktuj się z nami

Nasza infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Telefon:533337070; 577777360

Napisz do nas na sklepempis@wp.pl

Najczęściej kupowane