Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Koszyk 0

Basen z podświetlanymi piłeczkami

Basen z podświetlanymi piłeczkami to niezwykłe miejsce stworzone z myślą o terapii sensorycznej i Sali Doświadczania Świata. Jest to przestrzeń, która zarazem pobudza zmysły i relaksuje, uspokaja oraz wspiera rozwój dzieci dzięki możliwości poznawania świata za pomocą zmysłów. Basen łagodzi napięcie mięśniowe oraz oferuje różne możliwości eksploracji.

Główną zaletą basenu są podświetlane piłeczki mieniące się różnymi kolorami, tworzące różne wzory oraz efekty świetlne. Możliwość wyboru częstotliwości zmiany barw (błyskanie, blaknięcie, migotanie, płynne przechodzenie) daje terapeutom elastyczność w dostosowaniu do potrzeb dziecka.

Zobacz więcej
5 199,00 zł (brutto)
kupiono: 39
Rozmiar
  • Mały
  • Średni
  • Duży
Dostawa 14-30 dni
Numer:
SI4501
GTIN:
Marka:
Wydaj jeszcze 300,00 zł i otrzymaj darmową dostawę!

Darmowa dostawa tylko dla produktów nie gabarytowych 

Ulubione1
Opis

Basen z podświetlanymi piłeczkami umożliwia relaks i odprężenie (zwłaszcza dzieci nadpobudliwych), wzbogaca sensoryczne doświadczenia oraz rozwija percepcję wzrokową i dotykową. Poprzez interakcję z podświetlanymi piłeczkami dzieci uczą się rozpoznawania, różnicowania i interpretowania bodźców, co jest istotne dla ich rozwoju emocjonalnego, ruchowego i umysłowego.

Dzięki basenowi dzieci mają możliwość eksploracji i odkrywania świata w sposób angażujący zmysły. To zarazem terapia i atrakcyjna zabawa, która wspiera rozwój dzieci poprzez doświadczanie nowych doznań i bodźców.

Wymiary:

Basen mały:

150cmx150cmx60

Grubość ścianki 20 cm

Podłoga 5cm

miękkie przezroczyste piłeczki - średnica 7 cm - 2000szt

Basen średni:

200cm x 200cm x 60cm

grubość ścianki - 20 cm

Podłoga 5 cm

miękkie przezroczyste piłeczki - średnica 7 cm - 3000 szt

Basen duży:

300cm x 300cm x 60cm

grubość ścianki - 20 cm

Podłoga 5 cm

miękkie przezroczyste piłeczki - średnica 7 cm - 4500 szt
 

Podświetlenie ledowe sterowane za pomocą pilota - możliwość wyboru 16 kolorów świecenia, zatrzymanie koloru, 4 częstotliwości zmiany barwy  - błyskanie, migotanie, blaknięcie, płynne przechodzenie.

Kolorystyka obicia basenu dowolna, wedle potrzeb klienta. Może być mieszana jak na zdjęciu lub jednolita w dowolnym kolorze.

Szczegóły produktu
SI4501
Trusted Shops Reviews
Zapytaj o produkt
You may also like
Indeks: SI420
345,00 zł (brutto)
Sensoryczny tunel to przyrząd idealny dla dzieci z zapotrzebowaniem bodźców czucia głębokiego. Jeśli chciałbyś aby tunel był uszyty w innej kolorystyce, napisz w komentarzu do zamówienia jakie kolory preferujesz.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Indeks: SI115
359,00 zł (brutto)
Jeden z popularniejszych sprzętów podwieszanych do Integracji Sensorycznej do ćwiczeń ze starszymi, bardziej sprawnymi dziećmi. Parówka ma wbudowaną regulację długości liny. Do wyboru różne kolory.

Menu

Ustawienia

Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stwórz darmowe konto, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się